Instagram

How to get to us


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS:
50.053653
14.408441

Opening hours:
13:00 do 20:00 + based on evening program

Letní kino: Bod obnovy

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

14. 8. 20:30

Je rok 2041 a vaším právemjebýt po fatální nehodě (či jinak způsobené nepřirozené smrti) oživeni – musíte se jen pravidelně zálohovat prostřednictvím tzv. bodu obnovy.

Agentka Em právě dostává do rukou případ, v němž byla základní pravidla obnovy porušena. Bod obnovy oběti byl smazán a Em má tak před sebou výjimečný zločin.

Světově vyhlížející kriminální sci-fi je v rámci české kinematografie výjimečným projektem a unikátní vizí blízké budoucnosti.


Bod obnovy

Sci-Fi / Krimi / Drama / Thriller
Česko / Slovensko / Polsko / Srbsko, 2023, 116 min​

Vstup zdarma
Free Entry / English subtitles


Letní kino MeetFactory se ve své dvanácté sezóně vrací na dvorek za smíchovskou továrnou 

Filmový program sezóny, který nese podtitul Save The World, byl sestaven pod dramaturgickou taktovkou Jana Jílka, programového ředitele Asociace českých filmových klubů a Letní filmové školy v Uherském Hradišti.

​„Aktivizační síla kinematografie je obrovská. V letošním filmovém cyklu se společně vydáme na fascinující exkurzi do minulosti, současnosti i budoucnosti, pohladíme témata jako jsou odvěká síla vody, úskalí antropocénu, klimatická krize, migrace či konec naší planety. Nečekejte však vousatost, školometství, patos či prázdný aktivismus. Přemýšlením o našem světě a jeho možnou záchranou vás provedou mistři jako Ken Loach, Lars von Trier či Agnieszka Hollandová, chybět nebude smršť žánrů ani humor.“