Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Informace pro všechny

MeetFactory je ve dnech 12. 07. a 13. 07. 2024 z technických důvodů uzavřena.

Děkujeme za pochopení.


Jak se k nám dostanete

MeetFactory se nachází na adrese Ke Sklárně 3213/15. Nejbližší tramvajová a autobusová zastávka je Lihovar, která je vzdálená cca 7 minut chůze. Nedaleko je také metro Smíchovské nádraží (cca 15 minut chůze) a v letních měsících i přívoz Lihovar (cca 10 minut chůze). Z důvodů bezpečnosti je zakázáno překračovat koleje; do MeetFactory se tak nejlépe dostanete z tramvajové zastávky Lihovar, když budete pokračovat dál podél tramvaje a přejdete přes most. Hned za ním se uhýbá doprava.

Parkování
V ulici Ke Sklárně lze parkovat v rámci fialové placené zóny. Do ulice se vejde zhruba 50 aut. Autem se dostanete až přímo k MeetFactory, kde se můžete s autem i otočit. U MeetFactory jsou k dispozici stojany na kola, je zde růžová zóna pro zaparkování Rekol.

Dostupnost 
Prostory MeetFactory jsou bezbariérové s výjimkou Galerie Kostka, kam vede 19 prudkých schodů, a rezidenčního patra, které je v prvním poschodí bez výtahu. Hudební sál, divadelní sál a Galerie MeetFactory jsou bezbariérové. Při vstupu do Meetfactory je nutné překročit práh dveří. Ty se ale dají na žádost otevřít celé a schodek tak mizí. Pokud se chystáte na divadelní představení a jste tělesně znevýhodnění, napište produkční Magdě Juránkové (magda.jurankova@meetfactory.cz), která vám zajistí pohodlné sezení. V podobném případě koncertů pište na pr@meetfactory.cz. Rádi vám pomůžeme.

V prostorech foyer jsou bezbariérové toalety.

Bar 
Bar MeetFactory je otevřený každý den od 13:00 do 20:00. Sezení je jak vnitřní tak lze sedět i venku na lavicích. Na baru lze platit kartou i hotovostí, můžete zde nakoupit jak občerstvení, tak MeetFactory merch nebo vstupenky na naše akce.

Návštěva se psem 
Do galerií, divadla a na koncerty je vstup se psy zakázán. Výjimku tvoří vodící psi a jiná asistenční zvířata. Na letní kino a akce typu blešák je vstup se psy povolen. Doporučujeme si ale vaše pejsky hlídat - v blízkosti jsou železniční koleje, po kterých jezdí vlaky. 

Vstupné
Výše vstupného na jednotlivé akce najdete přímo v programu. Vstupné do obou galerií je 100 Kč a je možné ho zakoupit pouze na místě. Platit lze hotově či kartou. Vernisáže jsou zdarma, není-li uvedeno jinak. 


Otevírací doba (bar, Galerie MeetFactory, Galerie Kostka): 
pondělí–neděle 13:00–20:00 nebo podle programu (viz program MeetFactory) 
Rezidenční patro není otevřené veřejnosti s výjimkou akcí jako Veřejný dům, Otevřené ateliéry. 

Kontakty:
obecné informace: pr@meetfactory.cz 
vstupenky: sales@meetfactory.cz
rezervace divadla: rezervace.divadlo@meetfactory.cz 
bar: +420 226 209 027 (13:00–20:00)