Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Aiko: křest alba Fortune's Child + The Youniverse + Kewu

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

7. 11. 20:00

Zasněné melodie, euforické refrény, oslnivé neony a jedinečná atmosféra. To je Aiko, zpěvačka narozená v Moskvě, vyrůstající v Čechách a v současné době působící v Brightonu. 13. října vydává své druhé studiové album Fortune’s Child, které po turné ve Velké Británii pokřtí 7. listopadu v pražské MeetFactory.

Album je zásadním posunem ve zpěvaččině zvuku, který se z alternativního popu posouvá do rockových rovin s naléhavými vokály a řvoucími kytarami. Je současně velmi osobní a emotivní exkurzí do komplikovanosti mezilidských vztahů. Aiko se nebojácně pouští do širokého spektra emočních poloh, od opojné euforie hluboké lásky až po syrovost, která se projevuje v každodenních vztazích mezi lidmi. Předchozí singly z alba již vzbudily pozornost u nás i v zahraničí: píseň Power přinesla Aiko první umístění české umělkyně na Times Square v New Yorku v rámci kampaně Spotify Equal a talent Aiko ocenila také BBC Introducing v rámci pořadu Track of the Day. Aiko je také vítězkou desátého ročníku exportního projektu Radia Wave Czeching.

Hosty koncertu budou slovenští blues-rockoví The Youniverse, kteří ve své tvorbě mísí prvky folku, surfu a tribal music („Making rough love to the electric guitar since 2015“), o after se pak postará DJ Kewu.

Vstupenky:
290 KČ na webu MeetFactory a v síti GoOut
350 KČ na místě 

Před návštěvou MeetFactory doporučujeme náhlédnout do sekce Informace pro návštěvníky.