Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Amelie Siba + dné & St. Jakob| Love Cowboys release show

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

4. 11. 20:00

V říjnu se můžete těšit na druhé album Amelie Siba s názvem Love Cowboys. Loučení, dospívání, hojení. Právě o tom je nová deska mladé pražské písničkářky. Po vydání debutu Dye My Hair v květnu 2020 a EP When Is Our Time se Amelie vrací s novým projektem Love Cowboys, dotýkajícím se jarního období, konce starých lásek a nových začátků. 

V pražské MeetFactory se bude 4. listopadu konat křest připravované desky. 

Amelie vystoupí tentokrát ve společnosti své tříčlenné kapely ve složení s Josefem Hradílkem z kapely Dukla a Vojtěchem Pejšou, známého z kapely Manon Meurt.

Hosté:
dné
Ondřej Holý alias dné doprovodí křest alba Love Cowboys se svým uhrančivým zasněným ambientem. Debutovou desku These Semi Feeling, They Are Everywhere vydal před pěti lety, krátce na to za ni získal několik prestižních hudebních ocenění. V roce 2018 složil hudbu k HBO dokumentárnímu filmu Nic jako dřív / Nothing like before. Letos byl za svoji práci nominován do projektu Czeching, hudebně exportního projektu, jehož prostřednictvím stanice Českého rozhlasu pro mladé Radio Wave podporuje české interprety v zahraničí.

​⁕
 St. Jakob
Křest desky Love Cowboys uzavře St. Jakob, DJ a producent, který byl dříve spojován hlavně s projekty XYZ Project nebo Good Vibes Crew. Jeho selekce často osciluje mezi zajímavostmi osmdesátkové a devadesátkové taneční hudby a nedávno vydanými nahrávkami. Definující pro jeho sety je hlavně touha poznávat neustále novou a neoposlouchanou muziku ať jde o disco, house, new wave nebo electro.

Vstupenky:
290 KČ na www.meetfactory.cz 
290 KČ (+ případné poplatky) v jiných předprodejích
350 KČ na místě 

Předprodeje:
Ticketportal, GoOut a www.meetfactory.cz.

Pořádá MeetFactory, o. p. s.