Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Art Akademie SA: Go buttons!

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

22. 4. 14:30 - 18:30

V letním semestru Art akademie se tentokrát zaměříme na souvislosti současného umění s designem. Vyzkoušíme si metody a postupy jednotlivých uměleckých směrů, seznámíme se s umělci a ponoříme se do dobrodružství tvorby. Výsledkem našeho snažení obohatíme šatník či šperkovnici, nebo zkrášlíme ulice či stěny našeho příbytku. Kreativitě se meze nekladou. Krásu i ošklivost umění budeme vnímat na sobě, kolem sebe i v sobě skryté i zjevné podle vlastního uvážení a chuti. Život je o tvorbě. Umění je život.

Go buttons!
Oblíbený workshop na výrobu originálních placek buttonků. Chcete si vyrobit vlastní buttonky,neboli placky, které si můžete připnout na sako nebo kabelku? Jejich motivem může být kdokoliv a cokoliv si donesete na malé fotografii, vytištěné na tenkém papíře. Přímo na místě budeme do fotek kreslit a prostříhávat je, aby vznikly originální kousky.Budeme pracovat technikou koláže, experimentovat se vkládáním textílií a hledat kompozice, kterýma se řídí současný design. K dispozici butonkovací stroj a odborník Martin Nossberger. Hotová placka bude stát symbolických 10,-kč.

Lektorka: Darina Alster

Podmínky účasti účasti Art akademie jsou následující
1. zúčastnit se mohou lidi 12-19 (20) let POKUD vyplní přihlášku a zaplatí registraci do Studentských akademií 500 Kč nejpozději na začátku workshopu
2. osoby starší 19 let mohou navštěvovat workshopy za podmínky, že:
- se zaregistrují na našich stránkách předem
- bude kapacita
- zaplatí-li za každý workshop jednorázový poplatek 250 Kč před workshopem

DĚLEJ, CO TĚ BAVÍ na workshopech se Studentskou akademií. Více informací na 
www.studentska-akademie.cz