Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Art Akademie SA: Mad Bijoux

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

8. 4. 17:30 - 19:30

V letním semestru Art akademie se tentokrát zaměříme na souvislosti současného umění s designem. Vyzkoušíme si metody a postupy jednotlivých uměleckých směrů, seznámíme se s umělci a ponoříme se do dobrodružství tvorby. Výsledkem našeho snažení obohatíme šatník či šperkovnici, nebo zkrášlíme ulice či stěny našeho příbytku. Kreativitě se meze nekladou. Krásu i ošklivost umění budeme vnímat na sobě, kolem sebe i v sobě skryté i zjevné podle vlastního uvážení a chuti. Život je o tvorbě. Umění je život.

Mad BijouxWorkshop je určen mladým ženám i mužům kteří se rádi zdobí netradičními doplňky. S DYI designérkou a grafičkou Mad:uck budeme vyrábět překrásné šperky z petlahví a jiného plastového odpadu.Lahve budeme pálit stříhat žehlit a kroutit tak, že nikdo nepochopí, kde jsme vzali ten kosmický materiál.Doplníme korálky,dráty,zavíracími špendlíky, součástkami, pyramidkami či glitry podle libosti. Doneste čisté barevné petlahve a rozbité šperky, součástky do počítače, či jiný zajímavý kovový a plastový odpad.

Lektorka: Darina Alster

Podmínky účasti účasti Art akademie jsou následující
1. zúčastnit se mohou lidi 12-19 (20) let POKUD vyplní přihlášku a zaplatí registraci do Studentských akademií 500 Kč nejpozději na začátku workshopu
2. osoby starší 19 let mohou navštěvovat workshopy za podmínky, že:
- se zaregistrují na našich stránkách předem
- bude kapacita
- zaplatí-li za každý workshop jednorázový poplatek 250 Kč před workshopem

DĚLEJ, CO TĚ BAVÍ na workshopech se Studentskou akademií. Více informací na 
www.studentska-akademie.cz