Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Beauty Free Shop: vše za 30

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

10. 12. - 12. 1. 2016 20:00

Kurátorka: Gabriela Pienias
Vernisáž: 10. 12. 2015, 20:00
Výstava trvá: 10. 12 - 12. 1. 2016  

Koncept této výstavy a celého projektu je spojen s názvem Beauty Free Shop. Je to název komerční galerie. Galerie byla vytvořena pro prodej uměleckých děl slavných a vysoce uznávaných umělců, kteří hrají důležitou roli v uměleckém světě.  

Jedná se o obchod s krásnými uměleckými výtvory. Prostor byl vytvořen s cílem kupování umění za peníze. Na tom není nic překvapivého, děje se tomu tak po celém světě a to zejména ve velkých kulturních centrech. Ale málokdy taková místa nazýváme obchodem, protože tento název je spojený s prodejem zboží, nákupem výrobků a uspokojováním potřeb spotřebitelů. Velmi zřídka je to místo pro rozjímání o výjimečných uměleckých dílech slavných umělců.  

Použili jsme přesně stejný způsob prezentace, který se užívá ve velkých firemních obchodech. Vytvořili jsme katalog k výstavě, jenž vypadá jako typický leták s fotografiemi produktu. Využíváme také stejných metod reklamy a jednoduchých hesel k podpoře prodeje výrobku.   

PRODÁVÁME VŠE ZA 30!  
(tento typ hesla je obvykle spojován s prodejem a propagací a my chceme, aby ostatní pochopili, že je všechno velmi levné, téměř zadarmo)  

Zastupovaní umělci: Adam Šakový / Alena Kupčiková / Ašot Haas / Benedikt Tolar / Bernard Salašnicky / Boris Sirka / David Černý / Erik Šille / Filip Černý / František Skála / Jakub Nepraš / Jana Žabincová / Jana Kochánková / Kamila Ženatá / Kateřina Štanclová / Krištof Kintera / Kurt Gebauer / Linda Cihařová / Ludmila Smejkalová / Lukáš Machalický / Lukáš Rittstein / Mark von Rosenstiel / Matej Fabian / Michael Rittstein / Michal Cimala / Michal Gabriel / Michal Novotný / Michal Pěchouček / Miko Škapa / Ondřej Basjuk / Pasta Oner / Pavel Baňka / Pavel Pekar / Pavel Příkaský / Petr Kožišek / Radim Labuda / Richard Nikl / Richard Wiesner / Robert Šalanda / Roman Franta / Samuel Paučo / Štefan Tóth / Tomáš Císařovský / Tomaš Lahoda / Tomáš Pospěch / Veronika Bromová / Veronika Drahošová / Veronika Holcová / Veronika Zapletalová / Viktor Fredo / Vladimir 518