Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Benefice pro Honzu: Please The Trees + Marie Kieslowski + The Same Fog

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

11. 6. 20:00

Honza Kutík se před čtrnácti lety narodil s Angelmanovým syndromem, vzácnou genetickou vadou, kterou v České republice trpí asi 40 lidí.

Červnový benefiční koncert s kapelou Please The TreesMarií Kieslowski a The Same Fog svůj výtěžek věnuje do finančí sbírky, jejímž cílem je vybrat 140.000 Kč na nový invalidní vozík pro Honzu. Ten je na vozíku — krom spousty dalších speciálních pomůcek — závislý a bez něj se pohybuje jen velmi omezeně. Náklady na vozík nejsou hrazeny pojišťovnou a představují tak pro pětičlennou rodinu velkou finanční zátěž.

Speciální koncert stálice české nezávislé scény Please The Trees bude posledním, na němž zazní původní repertoár kapely předtím, než se vrhne na nahrávání nové desky.

Na benefici zahraje také Marie Kieslowski, polovička již nehrajícího dua Kieslowski a členka nyní již spící skupiny Zvíře jménem Podzim. Marie nedávno vydala své debutové album Je všechno dobrý?, na kterém se poprvé vydala na sólový výlet. Nevtíravé písničkářství v pestrém, energickém a zároveň jemném hávu s elektronikou, pianem a loopy.

Svoji tvorbu pod aliasem The Same Fog poprvé představí Šimon Havelka. Letos patnáctiletý hudebník je dosud známý zejména z působení v projektu se svým otcem Václavem Havelkou Sun+Dead, kde hraje na bicí. S projektem The Same Fog tvoří ambientní hudbu, kterou vydává na svém Bandcampu.

Vstupenky:
290 KČ na webu MeetFactory a v síti GoOut
350 KČ na místě 

Před návštěvou MeetFactory doporučujeme náhlédnout do sekce Informace pro návštěvníky.