Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Bohemian Like You: Neutral Milk Hotel (US)

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

3. 8. 20:30

Modlitba byla vyslyšena a jedna z  nejdůležitějších indie rockových kapel historie se v rámci svého reunionového turné zastaví i v Praze.

Neutral Milk Hotel konečně dokáže i českým fanouškům, proč zejména druhé a zatím také poslední album In The Aeroplane Over The Sea z roku 1998 patří mezi nejstěžejnější díla posledních dvaceti let. Potenciál této desky nevyprchal a například  Arcade Fire, Sufjan Stevens, Connor Oberst nebo Okkervil River by bez ní zdaleka nebyli tam, kde jsou. Neutral Milk Hotel se konstantně těší výsostné pozici nedotknutelné ikony a po boku Nirvany, Radiohead nebo Pavement kraluje žebříčkům nejlepších alb všech dob.

Po vydání The Aeroplane Over The Sea se Neutral Milk Hotel na dlouhou dobu umlčeli a v okamžiku, kdy i největší optimisté začaly ztrácet poslední zbytky naděje, ohlásil Jeff a ostatní spoluhráči vloni v dubnu návratové turné, do kterého jak již bylo řečeno, zahrnuli i Prahu. Většina již oznámených položek turné je již vyprodaná a zahraniční recenze na koncerty oscilují mezi euforií a symbolickým smeknutím. Otazníky ohledně nového alba zatím zůstávají nezodpovězeny.

Upozornění:
Kapela si nepřeje, aby návštěvníci koncert fotili nebo nahrávali video. Toto se týká rovněž mobilních telefonů. Rovněž bude koncert nekuřácký, zakouřit si můžete před MeetFactory. Díky, že přání kapely dodržíte a věříme, že si koncert navzdory tomu užijete.

Videa:
http://www.youtube.com/watch?v=vgIT9Mrvddw
http://www.youtube.com/watch?v=7aKlRWo2u1Y
http://www.youtube.com/watch?v=Fd1JsN0HLlc

Více informací: 
http://www.walkingwallofwords.com/
https://www.facebook.com/pages/-Neutral-Milk-Hotel-/9075158370

Vstupenky:
550 Kč na našich stránkách (viz výše) 
550 Kč + případné poplatky v předprodejích
650 Kč na místě  

Předprodeje:
Ticketpro, Ticketportal, Ticketstream, GoOut.cz & www.meetfactory.cz