Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

BoLs/sLoB (křest desky Esoteric Garden) + Toyota Vangelis

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

5. 10. 20:00

BoLs/sLoB svým debutem Esoteric Garden vydaným u progresivního berlínského labelu Soul Feeder stvrzuje svoje místo v popředí současné evropské avant-popové scény. Jeho první deska, kterou pokřtí ve čtvrtek 5. října ve smíchovské MeetFactory, je retrospektivní procházkou proměnlivým zvukovým prostorem, v němž každá skladba odkazuje k jedné z autorových vzpomínek.

Od glitchy happy/sad trapového tracku On, přes omamné melodie neo-romantické skladby Portal Serenade až po nekompromisní sound-design klubovky Eclipse, Esoteric Garden je soudržným poslechovým zážitkem, v němž všechny jednotlivé skladby fungují jak jako samoúčelné zvukové vyprávění, tak jako kapitoly většího, hluboce propleteného příběhu.

Hostem křtu bude Toyota Vangelis, jehož vysokoenergetické elektronické aranže jsou prostoupeny zranitelným hlasovým projevem, tématy digitální identity, budoucnosti a osamocení ve světě velkých dat. Ve svém klubovém písničkářství propojuje syntetický sound-design se symbiózou hlasivek a digitálních audio-procesů ovládaných vlastním mikrofonním kontrolerem.

Toyota Vangelis vyhledává hudební spolupráce, mezi kterými nechybí jména jako Never Sol, Sahareya, Miss Petty, Tokyo Drift, Zevin, Klara Wodehn či Oliver Torr a v únoru 2023 vydal svou debutovou desku Výklopný světlomety. Jako Toyota Vangelis vystupuje od roku 2018 a je jedním ze zakladatelů Bastl instruments, kde je hlavním designérem elektronických hudebních nástrojů.


​​Vstupenky:
290 KČ na webu MeetFactory a v síti GoOut
350 KČ na místě 

Před návštěvou MeetFactory doporučujeme náhlédnout do sekce Informace pro návštěvníky.