Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Tribal Gathering: Mose ∞ Cacao Dance

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

21. 5. 18:30

— text pořadatele​ —

„Skvělá hudba je ta, která přenáší posluchače z přítomného myšlení na práh nekonečna.“ Zveme vás na jedinečnou událost pořádanou v srdci Prahy, která je součástí Evropského turné Cacao Dance, pod vedením Mose ∞ a Bruny Bortolato v prostředí bez alkoholu a s ceremoniálním kakaem zahrnutým v ceně akce.

Tato událost je mimořádnou cestou, kde se tradice kakaa snoubí s hudbou a tancem a vytváří večer plný hloubky, tance, inspirace a umělecké aury. Objevte s námi pulzující a vyživující energii Cacao Dance pod vedením mezinárodně uznávaného Mose. Na akci se představí doprovodný umělec, který bude mít přibližně 40minutové vystoupení a později bude zpívat s Mosem na jeho show. 

Krátce poté, co vstoupíte na parket, se ponoříte do vědomého prostoru ticha, otevírajícího záměrný prostor pro hlubokou a intimní cestu. Ceremoniální úvod s kakaem, který vede Bruna Bortolato po boku Mose ∞, vás povede k nalezení záměru, vděčnosti a inspirace a položí základ pro hluboký a uspokojivý taneční zážitek.

Cacao Dance je více než pohyb. Je to vědomé hledání spojení se sebou samým a s ostatními. Tanec se odvíjí promyšleným způsobem, začíná pomalými, prostornými pohyby, které umožňují účastníkům naladit se na hudbu a intuitivně řídit svůj tanec. Cílem je překročit mentální hluk a hluboce se ponořit do srdce, zažít plnost emocí v daném okamžiku. Tanec dosáhne energetického vrcholu plného síly, než se jemně zpomalí na pomalejší tempo, umožňující integraci. Očekává se, že Moseova živá show bude trvat více než 2 hodiny.

O MOSEOVI
Mose ∞ žije v Guatemale, kde kakaové ceremonie a extatický tanec výrazně ovlivnily jeho hudební produkci a DJ styl. Právě tam pravidelně pořádal Kakaový tanec, během kterého měli členové komunity příležitost hluboce se ponořit do tance v obřadním prostředí bez alkoholu. Kromě rytmů multikulturních a neustálého hypnotického rytmu Mose ∞ propojuje pomíjivé zpěvy posvátných písní a výzvy k lásce, laskavosti a soucitu, často zve živé hudebníky ke spolupráci a vytváří něco improvizovaného, ​​vázaného na konkrétní místo a čas. Tvoří s úmyslem položit základy pro sebeobjevování a kultivaci všímavosti, nabízí nové vhledy a hlubší jasnost v pochopení vlastního smysluúčelu.

O BRUNĚ
Bruna Bortolato je mentorkou, DJkou a učitelkou pohybu (tanec a jóga), která s hlubokým zápalem iniciovala kakaové ceremonie, otevírající srdce ženské síle a hlubokému uzdravení. Její cesta začala ve věku 23 let, kdy opustila Brazílii, aby prozkoumala jógu, meditaci a starobylou moudrost po celém světě. Bruna věří, že kakao je branou k srdci Země, klíčem k hlubší lásce a soucitu. Prostřednictvím mimořádných setkání, která pořádá se svým partnerem Mosem, zve k oslavě života, ztělesnění sebe sama a svých snů a skutečné svobodě.

Vstupenky:
od 1111 Kč přes web pořadatele

Pořadatelem akce jsou Tribal Gathering. V případě dotazů je kontaktujte napřímo