Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

City Surfer Vánoce

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

21. 12. 21:00

Co naplat - opět jsme dali dohromady vánoční večírek spojený s návratem do milované MEETFACTORY, naplánovaný na sobotu 21.12.2013. V rámci setrvačnosti vnitřních pohybů kolektivu v tu samou chvíli pokřtíme MINDIANU, debutové album / kazetu z pera TICHO DE BEIGE, souběžně utvoříme přátelství s LIGHTNING GLOVE, a na vazký průběh večírku budou dohlížet FREMENI, CHEPUCHOV a MUTUJU, všichni schovaní s hromadou písní v comfort zone za mixpultem. TICHO DE BEIGE, stálice s z nejmilejších, která je s námi (a tedy i sama se sebou, obousměrně) už od začátku, se tzv. plácla přes časovou kapsu, a během léta dala dohromady senzační album Mindiana, které bude polito šampuzem právě na letošních City Surfer Vánocích, protože sliby se maj plnit, a polita bude krásná červená kazeta v limitované edici 100ks. S Fremeni za zády, kteří nahrávku produkovali, tak TDB bude hlavním hudebním šlahounem celé noci, jak jinak také. Škoda slov, však to znáš.
https://www.facebook.com/musicdebeige

O LIGHTNING GLOVE víme přesně tolik kolik potřebujeme, abysme věděli, že to bude pikantní. Fakt, že před nedávnem remixovali našeho boyfrienda Jacquese Kustoda z Blavy nás nemůže než utvrdit, že víme to, co vědět máme. No a od Lucie U. jsme se na internetu dozěvděli, že “niekde medzi potrebou odkazovať na posolstvo pôvodne subverzívneho raveu, a na druhej strane surového dedičstva postpunku sa pohybuje aj český projekt Lightning Glove.” Lucio, děkujeme.
https://www.facebook.com/LightningGlove

FREMENI aka štamgasti dejvické nádražky, kterým v zákrytu za dehtem protkanými plicemi bijí acidhousová srdéčka, kromě kapelování pro Ticho De Beige po dlouhé době v tento předvánoční čas vytháhnou množství zvukových zařízení, a za vůně františků neklesnou pod 135bpm, a budou se u toho jistě kývat. Občas to bude lehce breakové, protože to tak dělávají, a zvyk je acidová košile. 
https://www.facebook.com/fremeni

Začátek a konec večírku, to je závazek k pohledání. Autora těchto řádků aka MUTUJU v tyto časy doplní za mixpultem majitel té nejpikantnější kolekce desek široko daleko, člen Drag & Drop, z Brna přivší DJ CHEPUCHOV.
Mraky lo-fi techna střídá Theo Parrish, a takto několik hodin v kuse, s obligátními odbočkami do Německých vinylshopů. Nonstop B2B, záruka kvantity.
https://www.facebook.com/mutuju
http://www.youtube.com/watch?v=xAYMcJNwdisVstup 100,- / 70,- s rezervací (mailem na info(at)citysurfer.cz)