Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

D Smack U Promotion: Bry (IR) + Thom Artway (CZ)

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

27. 4. 20:30

Najdete ho v New Yorku a Central Parku, na australských plážích, v uličkách Amsterdamu nebo na pódiu v Praze, kde v listopadu předskakoval Twenty One Pilots - tenhle Ir s mléčnou pletí, dlouhou ofinou a tvůrčím oděvem funguje jako posedlý. S vášní evangelického kazatele a důkladností podomního obchodníka procestuje všechny kouty světa a zahraje i vám, protože Bry dorazí 27.dubna do pražského klubu MeetFactory. 

Příběh muže jménem Bry začal v putykách Dublinu, dávno předtím, než se vydal do světa. Založil si YouTube channel (BriBryontour), aby rodina a kamarádi věděli, jak se mu daří. Jednou ale natočil, jak hraje a zpívá, a všechno nabralo obrátky! 

Stovky, tisíce a pak stovky tisíc lidí tenhle viděly tento videoklip. Bryova jistota rostla, stejně jako jeho repertoár. 

Jeho písničky jsou krásné a zasahují duši posluchačů. Přestože zůstal mainstreamu utajen, jeho jméno se skloňovalo mezi odborníky i fajnšmekry. Všiml si ho producent Greg Wells a neváhal ani minutu. Během listopadu dávali do kupy Bryovo debutové album. Svěží, dynamické a výsostně osobní. 

Jeho debutové album “Bry” vyjde letos v létě a první singl z něj “Don’t Go Alone” vychází 7. dubna v souvislosti s jeho koncertním turné po Británii a Irsku.

Jako support vystoupí Thom Artway (Tomáš Maček) , mladý český zpěvák, skladatel a kytarista. Zpívá anglicky a ve své tvorbě kloubí folk, pop a rock. 

Více info:
www.bryontour.com
www.facebook.com/bryontour
www.meetfactory.cz
www.facebook.com/meetfactory
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Vstupenky: 
390 CZK (+ poplatky) na goout.net 
402 CZK na www.meetfactory.cz 
490 CZK dveře 

Koncert pořádá D Smack U Promotion, v případě dotazů kontaktujte prosím pořadatele