Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

D Smack U Promotion & Red Triangle uvádí: nothing, nowhere. (US)zrušeno / cancelled

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

9. 12. 20:00

Joseph Edward "Joe" Mulherin, lépe známý pod pseudonymem nothing,nowhere., vydal své druhé album Ruiner. Na počátku roku 2018 se přestěhoval do New Yorku, kde začal skládat nové písničky s vědomím, že se musí zcela oprostit od okolního světa. Na 9. prosince ale plánuje cestu do Prahy a koncert v MeetFactory. 

Vstupenky za 440 Kč + poplatky v sítích GoOut.cz a Ticketmaster.

V případě nevyprodání vstupenek v předprodeji pak na místě v den koncertu za 540 Kč.

FB event

V roce 2017 vydal své první průlomové album Reaper a tíha očekávání ho natolik svazovala, že práci ma druhé desce přirovnává k vydechnutí.

Doufali jsme, že na podzim eventualně zkraje příštího roku už se tento koncert uskuteční, bohužel jsme od managementu obdrželi pokyn koncert zrušit a vrátit vstupné. Je nám to líto. Případný nermín termín by mohl byti podzim 2021 eventuálně v roce 2022. Držme si palce at se brzo vrátíme do normálu.

 

,,Chtěl jsem se vrátit na začátek, zpátky k tomu, proč jsem se vlastně zamiloval do hudby," říká. " Prožít meditativní zenový stav. To album je jako deník, zápis toho, kde jsem v životě nyní. Hodně věcí se mění a já nevím, jak se s tím vyrovnat. Ruiner je o reakci na změnu a o učení se, jak se pohybovat kupředu, když váš život není to, co býval." 

Na albu se mísí vlivy Franka Oceana a Jamese Blakea s druhou vlnou emo, která hudebníka ovlivnila při dospívání.

" Chci lidem svou hudbou nadále pomáhat," říká. " Chci vytvořit podstatnou změnu prostřednictvím hudby. Moje texty se hodně dotýkají úzkosti a deprese a na turné jsem potkal hodně lidí, kteří s tím bojují. Chci, aby lidé věděli, že nejsou sami. Hudba lidem pomáhá z izolace. Je to skvělý pocit někomu pomoct a já doufám, že se to desce Ruiner podaří."

Více info:

www.nothingnowhere.net
www.facebook.com/nothingnowheremusic
www.meetfactory.cz
www.facebook.com/meetfactory
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

 

Koncert pořádá D Smack U Promotion ve spolupraci s Red Triangle, v případě dotazů kontaktujte pořadatele: michal@dsmacku.com