Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

DAEDELUS VS. TOHYTO / LUNCHMEAT A/V SESSION NO.3

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

3. 6. 19:00

Americký producent a hudebník DAEDELUS (USA – Ninja Tune) přijede po dvou letech znovu do Prahy. 3.6. vystoupí v pražské MeetFactory spolu s vizualistou, grafickým umělcem a jeho kamarádem Martinem Allaisem aka TOHYTO.

Daedelusovy sety jsou proslulé svou originalitou. Každý je jiný, protože jak on sám říká: „Pokud někdo chce slyšet mojí cdčkovou tvorbu, ať si koupí cd.“ Jako hudebník se Daedelus proslavil svým avantgardně renesančním přístupem k tvorbě. Míchá v podstatě nemíchatelné. Jeho experimentální elektronika je složená od samplů pocukrovaných třicátými léty až po rave basové prvky. Není divu, že vydává pod světoznámým labelem Ninja Tune. Čekejme od něj kontrastní show ve stylovém viktoriánském oblečku a s kouzelným sci-fi ovladačem monome.

Bývalý art director No-Domain a vizualista barcelonského Sonar festivalu přijede udělat přednášku o svém vlastním projektu TogetherOneMoreTime. Samozřejmě se zmíní i o minulých projektech a obrazem podpoří Daedeluse při jeho live-setu. Tohyto se svými vizuálními představeními, livepaintingem a přednáškami objel celý svět. Pozvaný byl i na Acampanteho grafický meeting Trimarchi v Buenos Aires. A Acampante říkal, že to byla nejzábavnější přednáška z celé historie TMDG.

Daedeluse hudebně doplní slovenský oneman projekt FOOLK, který vystoupí s VJem Xado. S Daedelusem to bude spojení více než příznačné, protože v rukou Foolk bude také zářit magické monome. Další hvězda, která dopní line-up na LUNCHMEAT A/V SESSION no. 3 bude člen české dubstepové rodinky MATOA s VJem W_Noice. Pokud někdo nebude mít po Daedelusovi dost, tak věřte, že tomu Matoa zasadí poslední ránu. Line-up je tímto posledním jménem došpikován úplně natěsno. Tak si ve čtvrtek vemte volno, bude to dlouhé a hutné!