Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Den pro děti z Fondu ohrožených dětí

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

13. 12. 10:30

Nadační fond "Rozhýbáme naše děti" uvádí dětské dopoledne + rockový dobročinný koncert

Nadační fond se chce zaměřit na finanční pomoc pro děti, které z nějakých důvodů musí přestat v přípravě na slibnou budoucnost. Tím důvodem je například náhlá ztráta zaměstnání rodičů, úmrtí v rodině nebo odchod jednoho z partnerů od rodiny. Takové děti, které se řadu let připravovaly na svou kariéru, dokázaly se například umístit v různých sportovních nebo kulturních soutěžích, náhle nemají na zaplacení poplatků na lektory nebo trenéry a musí potlačit své ambice. Ztrácí náplň volného času, přestávají věřit ve svou budoucnost. Zažívají zklamání z toho, že zcela bez zavinění nemohou pokračovat v něčem, co je dlouhou dobu naplňovalo. 

Dopolední akce pro Klokánky:
10.30 hod     Občerstvení, Mikuláš, čert a anděl vybírají obrázky
11.00 hod     Vyhodnocení obrázků – odměny v kategoriích - diplomy
11.45 hod     Taneční vystoupení, výuka tance street dance, vědomostní soutěže, „talentové zkoušky“ aneb hledáme hudební talenty
13.00 hod     Oběd
14.00 hod     Interaktivní program skupiny "Kamarádi" s názvem "Zpívejte lidičky"
Přátelské setkání s milými písničkami a povídáním, ve kterém se setkávají moudrost i humor, tak jak je život přináší. Chvíle pohody přinášejí Kamarádi, jejichž potřeba dávat radost se neomezuje jenom na malé diváky... Hudební část programu tvoří průřez všemi oblíbenými žánry mimo současné pop music. Zaznějí zde melodie nejoblíbenějších písničkářů - od Hašlera po současné tvůrce, nechybí typická česká lidovka, slovácké písničky Jižní Moravy, ale i Jaroslav Ježek či Suchý a Šlitr. Vážnější hudbu zastupuje např. Slavná Schubertova Ave Maria. Posluchači zde najdou vždy něco, co je zaujme a mnohá písnička je možná právě ta jejich oblíbená.
15:30 Mikuláš, čert a anděl rozdávají dárky

Více informací na čísle 774 840 211, rezervace septime@volny.cz