Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

EDUCATION PARTIES 04: KUEDO (UK), SLUGABED (UK)

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

17. 2. 21:00

BU2R přináší Education w/ Kuedo & Slugabed @ MeetFactory

KUEDO (Planet Mu, UK)

SLUGABED (Ninja Tune, UK)

SUPPORT
FORMA (Lazytempo, CZ)
VALTA (Kievbass, Sub.fm, UA)
FLOEX (Minority Records, CZ)

 
VJ PERFORMANCE BY LUNCHMEAT [tvprodukt & vj kolouch]

Pesimistické výhledy plné rozpadu a zoufalství okořeněné temnou vizí konce světa nás přiměly k protiakci, takže čtvrté pokračovaní klubové noci Education bude hlavně ve znamení vzletného futurismu, tance a otevřené budoucnosti.

V MeetFactory se představí Jamie Teasdala alias Kuedo, který byl součástí legendárního post-apokalyptického dua Vex´d, jenž na začátku 21. století definovalo zvuk dubstepu, temnoty a bezvýchodnosti. Kuedo ale úplně opustil tyto hudební vody a špinavý zvuky podzemí vyměnil za vzletné syntetické symfonie plné radosti, křehkosti a melancholie. Kuedova dobrá nálada se naplno promítl do jeho debutového alba Severant, považovaného za jednu z nejlepších desek minulého roku (viz. výroční žebříčky médií jako FACT Magazine, XLR8R, Resident Advisor, Boomkat atd.).

Protřelého hudebníka ověnčeného několika cenami doplní jedenadvacetiletý talent Slugabed prezentující svou tvorbu u labelu Ninja Tune, kde by mu tento rok měla vyjít debutová deska. Mladý britský muzikant se naplno vyžívá v možnostech samplování a jeho vysoce taneční koláže jsou plné roztodivných a hravých zvuků. Díky svému originálnímu přístupu a blízkému vztahu k hip-hopu si Slugabeda za remixéra vybraly osobnosti jako Roots Manuva nebo Busta Rhymes.

Českou scénu bude zastupovat dvoučlenný projekt Forma, který právě vydal své premiérové album s názvem Earotikon, na němž se mísí vlivy jazzu, hip-hopu a poslechové elektroniky. Své zkušenosti ze zahraniční a široký žánrový rozsah určitě zužitkuje Denoir i ukrajinský host Valta, který je členem sdružení Kievbass a má svůj pořad na respektovaném rádiu Sub.fm.

Vstupenky v předprodejích za 150 kč + poplatky v sítích Ticketportal a Ticketsteam

Mediální partner: Radio 1
Partner: Budweiser Budvar, MeetFactory

Událost na Facebook zde.