Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Fat White Family (UK) + Charlie Boyer & The Voyeurs (UK) - ZRUŠENO

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

27. 9. 19:00

S lítostí musíme oznámit, že tento koncert, stejně jako celé evropské turné je zrušeno z důvodu nemoci zpěváka Fat White Family. Zde je vyjádření Liase Saoudiho:

"Jsem skutečně zklamáním oznamuju, že nejsme schopni pokračovat s aktuálním turné. Je to kvůli zdravotním problémům a operaci, kterou musím absolvovat. Chtěl bych se omluvit všem, kteří plánovali na koncerty přijít a mým drahým Fat Whites, vím že je to zklamání! Všechny koncerty budou přesunuty na příští rok. Trpte se mnou, bratři a sestry ...”

Nový termín koncertu oznámíme v horizontu několika měsíců. Omlouváme se za komplikace.

FWF jsou mladí a hubení, z Londýna, na podiu nevyzpytatelní a kolují o nich šílený fámy. Za jejich stage-divingem, svlíkáním se a skandováním politických hesel se ale skrývá talent pro psaní silných songů a frontman Lias Saudi bývá přirovnáván k Mark E Smithovi (kterého letos na Beacons Festivalu přizvali na podium a složili mu love song „I am Mark E Smith“) z legendárních The Fall. Jejich hudba nestydatě míchá post-punk a rock’n’rollový přístup s lo-fi estetikou, živě pak přidávají 105% nasazení. Tohle musíte zažít v kotli, s rukama nad hlavou a bez trika.

Charlie Boyer & The Voyeurs bývají řazeni do nejnovější vlny britských kytarovek spolu s třeba Savages nebo Temples (se kterými sdílejí label Heavenly Recordings) a jsou kámoši například s The Horrors (se kterými hrají společné koncerty). Zní jako 70-kový newyorský art-punk prohnaný londýnským East Endem. V říjnu vydávají svojí druhou desku „Rhubarb Rhubarb“, ale ještě předtím stihnou něco ze své živé energie ukázat i v Praze

Více informace: 
http://fatwhitefamily.bandcamp.com/
http://charlieboyerandthevoyeurs.bandcamp.com/