Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Floex (CZ)| Nový termín

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

25. 4. 20:00

Koncert byl přesunut na nový termín 25. dubna 2022. Všechny vstupenky zůstávají v platnosti. V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte na sales@meetfactory.cz.

Producent, skladatel a multiinstrumentalista Tomáš Dvořák alias Floex (mj. letošní reprezentant na EXPO 2020 v Dubaji) se do MeetFactory vrací po čtyřech letech. Tehdy zde se svým britským kolegou Tomem Hodgem křtili zatím poslední řadovku A Portrait of John Doe oceněnou Andělem. Dnes již není překvapením, že Floex tentokrát v MeetFactory pokřtí desky rovnou dvě: soundtrack k vřele přijaté PC hře Papetura a soundtrack k celovečernímu politickému thrilleru Je Suis Karl.

Tento koncert bude speciální, protože pro něj Floex vytvořil unikátní set, který zazní v první části koncertu. V podání komorního souboru (v obsazení housle, viola, cello, klarinet, basklarinet, a elektronika), sestaveného výhradně pro tuto příležitost, totiž budou představeny vybrané skladby právě z Papetury i ze starších herních soundtracků z jeho tvorby pro studio Amanita Design. Ve druhé části koncertu Floex vystoupí se svou kapelou, včetně zpěvačky Sáry Vondráškové (Never Sol), bubeníka Jakuba Tenglera a oblíbeného robotického bubeníka Josefa. Ten je od roku 2019, kdy bylo vydáno album Machinarium Remixed (oslavující 10 let od vydání kultovní hry Machinarium) již nepostradatelnou součástí týmu. Společně zahrají skladby napříč rozsáhlou Floexovou autorskou tvorbou - zazní např. skladby jak z uvedeného alba Machinarium Remixed, tak z alba Zorya, taneční remixy, i nové, ještě nevydané tracky. To vše včetně poutavých projekcí, které vznikly ve spolupráci japonské ilustrátorky Saki Matsumoto a algoritmické umělkyně Valerie Riazanové.   

Vstupenky:
300 KČ na www.meetfactory.cz 
300 KČ (+ případné poplatky) v jiných předprodejích
350 KČ na místě 

Předprodeje:
Ticketportal, GoOut a www.meetfactory.cz.

Pořádá MeetFactory, o. p. s.