Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Fource Entertainment uvádí: Kensington (NL) + Forth Mountain (CZ)| ZRUŠENO

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

29. 3. 20:00

Vyjádření pořadatele a kapely ke zrušení koncertu:

Pandemie neustává a přesuny celých turné jsou natolik složité, že se nizozemské rockové hvězdy Kensington nakonec rozhodly celé nadcházející turné potřetí nepřesouvat a raději vyčkat, až se situace i díky očkování zklidní. Koncert plánovaný na 29. března do pražské MeetFactory se tak ruší, vstupné bude vráceno v plné výši v místě nákupu. S kapelou zůstáváme v kontaktu a věříme, že jakmile Kensington vyrazí na cesty, oznámíme i nový termín českého koncertu.

„Je to na nic, že jsme se museli takto rozhodnout, ale nakonec jsme se rozhodli, že je to to nejlepší a jediné možné rozhodnutí. Dávejte na sebe pozor, posíláme virtuální obejmutí,“ vzkazuje kapela.

V případě dotazů se obracejte na info@fource.cz

Nizozemská pop-rocková senzace Kensington začínala před bezmála patnácti lety jako nezávislá kapela. Úspěch debutu „Borders“ z roku 2010 produkovaný Jamesem Kenoshou (Kaiser Chief, Birdy) jim přinesl raketový start, smlouvu s velkým vydavatelstvím a první koncerty v Evropě. Ve své zemi běžně vyprodávají haly, jako doma jsou i v České republice. Na svém pátém pražském koncertu představí chystanou desku „Time“, která vychází 15. listopadu. Kapela ji nahrála v kanadském Vancouveru a láká na ni uhrančivými singly „Bats“ a „What Lies Ahead“.

FB event

Vstupenky:
590 KČ v předprodeji na webu Fource

Koncert pořádá Fource Entertainment, v případě dotazů se obracejte na info@fource.cz.