Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Fource uvádí: City and Colour| Zrušeno / Cancelled

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

20. 10. 20:00

Folkový projekt Dallase Greena přiveze nové studiové album, na kterém převažuje téma ztráty nejbližších a myšlenky na to, jak se s takovou situací vypořádat. City and Colour vystoupí 20. října v pražském klubu MeetFactory.

Lidské tragédie v sobě mají něco zvráceného, jak z hudebníků vykřesat to nejlepší. To platí i pro Dallase Greena a jeho sedmé studiové album The Love Still Held Me Near, které vydal letos na vlastní značce Still Records. Zvukově a stylisticky nejrozmanitější nahrávka v historii City and Colour vychází z období, které Green označuje za nejsložitější dny svého života. Během jednoho roku přišel o dvě blízké osoby – bratrance Nicholase Osczcypka, se kterým hrál v první kapele, a dlouholetého kamaráda, producenta a zvukaře City and Colour Karla Barehama, jehož smrt utonutím během turné v Austrálii byla podnětem pro singl Meant to Be. V té době Green odešel od své manželky, se kterou strávil jedenáct let. Dallas Green založil City and Colour v roce 2005 jako tichou alternativu ke svému někdejšímu hardcoreovému projektu Alexisonfire. Green je tím textařem, který skrze své písně dokáže přenést velké množství emocí a během živých vystoupení to platí dvojnásob. Doma v Kanadě mu to během let vyneslo tři ceny Juno. Byl také hostem The Ellen Show nebo Jimmy Kimmel Live. Vloni mu bylo uděleno národní ocenění SOCAN za uznání jeho filantropických příspěvků do hudebního vzdělávání v Kanadě.

Částka ve výši 1 EUR z ceny každé vstupenky poputuje na podporu iniciativy Plus1, která ve spolupráci s předními světovými umělkyněmi a umělci upozorňuje na společenská a environmentální témata.

Vstupenky:
550 + 25 Kč v předprodeji na webu fource.czGoOutTicketmaster

Koncert pořádá Fource Entertainment, v případě dotazů se obracejte na info@fource.cz.