Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Fource uvádí: Isaac Anderson

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

1. 12. 20:00

Slušňák nebo raubíř? Stoupající hvězda Isaac Anderson následuje kroky Louise Tomlinsona

V Praze jsme ho mohli vidět na stagi vedle Louise Tomlinsona i jako předskokana Only the Poets. Teď poprockový hudebník Isaac Anderson míří do MeetFactory na svůj dosud největší sólový koncert. „Někdy jsem ztracenej," nebojí se přiznat Anderson, který se stává generačním hlasem, jež dokáže zasáhnout srdce mimo jiné tím, že popisuje lásku jako jednou bolestivou, jindy opojně krásnou.

Začínal jako kytarista v sestavě britské kapely Hindsight, ještě předtím zpíval na svatbách. V rockové kapele Fast Car to Florence už plnil roli frontmana a v koncertní kapele Louise Tomlinsona hrál na kytaru. Poprvé s vlastní tvorbou jsme ho mohli vidět loni před koncertem Only the Poets ve Žlutých lázních.

V MeetFactory vystoupí 1. prosince 2023, vstupenky (495 Kč) budou v prodeji od 31. března na fource.cz a portálech GoOut a Ticketmaster.

​„Vím, že ty něco hledáš – a já to hledám s tebou,“ zpívá v titulním songu průlomového EP Love in Conversation. Na něm dal Anderson jasně najevo, že je nejsilnější v poprockových písničkách, které jsou stejně tak baladické jako ostré. Vyrůstal při poslechu hudby Phila Collinse i Stevieho Wondera, později propadl kapelám Fall Out Boy či My Chemical Romance a nebojí se přiznat, že podlehl jejich vlivu. „Když jsem zpíval na svatbách, většina písniček se mi brzy omrzela – výjimkou ale byla Yellow od Coldplay,“ odpovídá Isaac na otázku, který song je pro něj tím opravdu bezchybným. V Praze teď představí to nejlepší ze své tvorby.