Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Fource uvádí: Jeremy Zucker (US)

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

23. 7. 20:00

Jeremy Zucker do Prahy přijede, jen později. Mrzí nás, že musíme z logistických důvodů posunout plánovaný koncert v klubu MeetFactory. Jedním dechem ale potvrzujeme nové datum – tím je 23. červenec 2022 – a taky představujeme americkou písničkářku Sophie Cates a kalifornského Valley Boye, kteří s Jeremym přijedou jako support. Prodej vstupenek pokračuje, lístky na původní termín zůstávají v platnosti. Pokud by vám nový termín nevyhovoval, můžete se do 4. dubna obrátit na svého prodejce vstupenek.

Hudba Jeremyho Zuckera plyne jako příběhy, které si vyprávíte s nejlepšími přáteli – je intimní, smysluplná, nebojí se jít do detailů. Tento přístup pasoval rodáka z New Jersey do role výrazného hlasu generace Z i mladších posluchačů. Od roku 2015, kdy začal vydávat své písně online, nasbíral přes pět miliard streamů a prodal tři miliony svých nahrávek. V jeho repertoáru jsou hity jako Talk Is Overrated (feat. Blackbear) nebo průlomová All the Kids Are Depressed a samozřejmě i největší hit Comethru (ft. Chelsea Culter), o které magazín Fader napsal, že jde o „opojnou milostnou skladbou, jenž se stala jeho vizitkou“.

S americkou skladatelkou a producentkou Chelsea Cutler spolupracoval Zucker jak na společném EP, tak debutové desce plné naděje i destruktivních písní – Love Is Not Dying. Pozitivní recenze vyšly v The New York Times nebo časopise Rolling Stone a vyzdvihovaly hudebníkovu upřímnost a zranitelnost v citlivých textech. Jeho druhá deska CRUSHER vyšla 1. října a sám Zucker o ní prozradil: „Během pandemie se zastavil i můj svět a já vůbec nevěděl, o čem mám dál zpívat. Najednou mi došlo, jak moc jsem se od své první desky změnil, jako bych chtěl vzít všechno zpět a zpívat ne o sobě, ale o všech ostatních. Během psaní téhle desky jsem se konečně lépe poznal a naučil se všechno brát z lehkostí.“

Vstupenky:
495 Kč v předprodeji na webu fource.czGoOutTicketmaster
Předprodej začíná 15. října.

Koncert pořádá Fource Entertainment, v případě dotazů se obracejte na info@fource.cz.