Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Conspiracy uvádí: Frank Carter & The Rattlesnakes (& special guests) |KONCERT SE PŘESOUVÁ NA SRPEN 2023

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

16. 11. 19:00

16. 11.– Dnešní koncert Frank Carter & The Rattlesnakes se z důvodu náhlé velmi vážné zdravotní indispozice odkládá na srpen 2023. Více detailů oznámí pořadatel koncertu Conspiracy Concerts ve večerních hodinách. Jedná se o velmi těžkou situaci, velice všem děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace. 

Jedno z enfant terrible britské hudební scény - kontroverzní zpěvák Frank Carter - na sebe poutal velkou pozornost už jako frontman kapel Gallows a Pure Love, ideální prostředí pro svou invenci a její realizaci ale definitivně našel až v kreativní spolupráci s kytaristou Deanem Richardsonem, která vedla k vytvoření formace The Rattlesnakes. Pod jejím jménem představí Frank s Deanem v říjnu již čtvrté album nazvané "Sticky", které s velkou pravděpodobností potvrdí vzestupnou tendenci přijetí nové tvorby jak u hudebních fanoušků, tak i u odborné kritiky. Předzvěstí budiž i headline slot The Rattlesnakes na festivalu Download Pilot, a zejména pak bouřlivé, a superlativy nabité reakce na toto vystoupení. Carter se několikrát nechal slyšet, že Česká republika je jeho oblíbenou destinací, proto příliš nepřekvapuje skutečnost, že až na přelomu ledna a února rozvezou Rattlesnakes svou "lepkavou" show i do třinácti zemí kontinentální Evropy, jednou z jejich zastávek bude i pražská MeetFactory.

Předprodej vstupenek na únorový koncert začíná ve středu 14. 7. formou přednostního komba s předobjednávkou alba, v pátek 16. 7. pak startuje všeobecný "general on-sale".

Vstupenky:
550 Kč + poplatky na GoOut, TicketPortal a MeetFactory

Koncert pořádají Conspiracy Concerts, v případě dotazů je kontaktuje přímo na conspiracy@conspiracy.cz.