Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

FUD on the road

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

21. 8. 18:00

Umělecký a hudební večer v režii studentů Fakulty umění umění a designu UJEP

Ústecká fakulta umění a designu dostala opět příležitost ukázat své studenty ve večerním programu v MeetFactory v Praze. Jak rozdílné to bude oproti loňské party, se můžete přesvědčit již ve čtvrtek 21. 8. od 18 hodin. Nabitý program čtvrtečního večera dodá pestrou škálu umu „severočeských“ studentů, jež začne rekapitulací úspěšných videí, spotů, videoklipů a vtípků s nálepkou „made by FUD.“ Hudební program odstartuje Marek Borský a postupně budou následovat další hudební vstupy BIBIONE, Themathe a uzavírající vlna chillwave od Aid Kid DJ set.

Jako reakce na právě probíhající výstavu Cesta v galerii MeetFactory, vznikají nové umělecké projekty, jež se jako paraziti objeví ve výstavním prostoru a zasazené do tematického kontextu přímo povedou dialog s díly etablovaných umělců. Jak dopadnou studentské práce v porovnání s uznávanými umělci, bude možné zjistit od 19 hodin, kdy Vás nemine komentovaná cesta inovovanou Cestou těsně před jejím blížícím se koncem.   

Mezi další možné zastávky večera bude patřit menší mezinárodní kulinářská kuchyně, kde budou nachystané speciality z různých koutů světa, aneb co jsme se v cizině naučili vařit. Pro pár zvědavců poskytneme čtvrt hodinové fórum o specifickách ateliéru Kurátorských studií. Následovat bude kratší Pecha Kucha Night s tématem cestovatelských zážitků od studentů a pedagogů, které stojí za to slyšet. Získané vědomosti možná upotřebíte na náročném kvízu, který nevyhraje jen tak někdo. Hudební afterparty uzavře program nebo dá průchod další nevázané a neplánované zábavě. Přicestujte na naši čtvrteční jízdu, ať už jste odkudkoliv!  

Line up
18:00   buď na startu / videoprojekce „made by FUD“ / kreslící automat GD2
18:30   Marek Borský (novodobý písničkář)
19:00   komentované parazitování na výstavě Cesta
19:45   um Kurátorských studií
20:00   PechaKucha Night (téma: Cestovatelské zážitky)
21:00   BIBIONE (na pomezí performance a experimentální hudby)
21:30   Cesta do středu země (kvíz)
22:30   Themathe (kombinace akustických nástrojů a elektroniky)
23:00   Aid Kid (dj set současné hvězdy české elektronické scény)  

Vystavující: Anna Block, Barbora Čápová, Adam Chmiel, Tereza Kuříková, Eva Pacalová a Josef Málek, Štefan Pecko, Jiří Pitrmulc, Gabriela Procházka

Hudba: Marek Borský, BIBIONE, Themathe, Aid Kid DJ set

Grafika: Monsters

Fotografie

Produkční tým: Jana Doudová, Martina Johnová, Martina Raclavská, Jan Vítek
Kontaktní osoba: Martina Johnová, fudmeetfactory@gmail.com, tel. 728 068 995