Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

FVLCRVM (SK) + BoLs/sLoB (CZ)

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

20. 5. 20:00

Slovenský producent FVLCRVM patří už několik let k nejrelevantnějším hudebníkům na východ od našich hranic. Z bratislavského předměstí si to zamířil na proměnlivou hranu mezi mainstreamem a undergroundem – a pohybuje se po ní s mimořádnou elegancí. Jeho maximalistická ADHD tvorba je opojně nepředvídatelná, když kombinuje pop nulté dekády s excentrickou klubovou elektronikou.

Po loňském vyprodaném vystoupení na Střeše Radost se FVLCRVM vrací do Prahy s hybridním živým/DJ setem. Tentokrát navíc láka na speciální AV show. V Praze představí svou aktuální kolekci EPs Words Loose Meaning a Attentioncore. Stejně jako na nejnovějším singlu Wildfire na nich slovenský hudebník prozkoumává fascinující dystopickou budoucnost. Že FVLCRVM už dávno překročil hranice Slovenska, dokazuje i jeho účinkování v lineupech evropských festivalů, zařazení do rádiových playlistů BBC Radia 6 a KEXP nebo spolupráce s americkým producentem Machinedrumem, britskou umělkyní BABii, českou hudebnicí Annet X či rakouskou rapperkou KeKe.

Současný koncertní vizuál spojuje dystopické motivy s abstraktními futuristickými prvky, to vše za pomoci poloprůhledné projekce, která navozuje iluzi hologramu. Autorem show i všech vizuálů je samotný FVLCRVM. Na koncertním provedení pak spolupracuje světelný designér Josef Čabom.
 

Host:
★ BoLs/sLoB
BoLs/sLoB je autorský projekt dvacetiletého  Matěje Dvořáka. Ve svém elektronickém počinu inspirovaném britskou post-clubovou scénou, PCmusic, rapem a moderním popem, je současně autorem, producentem i interpretem. Autentická nálož originálního žánrového mixu dělá z BoLs/sLoB jednu z nejnadanějších osobností české elektronické scény. (— Radio Wave)
 

Vstupenky:
390 KČ na webu MeetFactory a přes GoOut
450 KČ na místě 

Pořádá Fource Entertainement ve spolupráci s MeetFactory, o.p.s.