Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Good Times Only + Méta Monde + Lazer Viking

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

2. 6. 20:00

Dlouho odkládaný a dlouho očekávaný dvojkřest pražských kapel Good Times Only a Méta Monde konečně proběhne, a to první červnový čtvrtek ve smíchovské továrně. Hostem koncertu nebude nikdo jiný než Lazer Viking, který s oběma kapelami dlouhodobě spolupracuje a živě představí svoji nadcházející desku Tunnel Vision.

Pražský boy band Good Times Only před svou deskou Pěkný chvíle odvyprávěl příběh rozchodu za ozvuku hutných syntezátorů, řezavých kytar, nekompromisního drum machinu a hlavně českého zpěvu. Devítistopý dlouhohrající debut kapela následně doplnila o poutavý krátký film režiséra Barta Klimszy z prostředí motokárové dráhy i bizarní příběh o zvučení předmětů, které nevydávají zvuk.

Pro Méta Monde, progresivní vršovické duo, je typická atmosférická a rytmická hudba plná harmonických syntezátorů, dunivých basových linek a spletitých textů. Svým debutem Méta Mondes posluchačům nabízí zanechat svět za sebou, jak napovídá úvodní skladba World Beyond pomocí názvu i snových syntezátorů, a vydat se na cestu do těch okolních. Jednotlivé písně posluchače provází skrze světy malované jasnými a zářivými kosmickými zvuky, mísící new wave, post-punk, synth-pop, dream-pop, electro i disco. Při poslechu člověk netuší, zda se zrovna nachází v minulosti, přítomnosti, budoucnosti či jiném světě. Někdy se dokonce setkávají.

Vstupenky:
290 KČ na www.meetfactory.cz
290 KČ (+ případné poplatky) v jiných předprodejích
350 KČ na místě

Předprodeje:
Ticketportal, GoOut a www.meetfactory.cz.

Pořádá MeetFactory, o. p. s.