Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Guilty Mondays: Scott Pilgrim proti zbytku světa | Letní kino Lihovar

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

31. 5. 21:30

Estetika videoher a komiksů. Femme fatale s chronickou smůlou při volbě partnerů. A modré vlasy. Namodro se Magda na několik let obarvila díky postavě Ramony z filmu Scott Pilgrim proti zbytku světa. „Taky si pamatuji jednu dlouhou noční diskuzi s kamarády o tom, zda Ramona měla vlasy růžové, fialové, modré anebo zelené...“ 🌀

První Guilty Monday je tu. Vybíráme pro vás filmy, které máme rádi a možná se za to občas i trochu stydíme. Snímky z dětství, dojáky, superhrdiny, béčka, animáky, sci-fi i slaďáky. Filmy, které se nám do smrti neomrzí, u kterých se nahlas smějeme i pláčeme, příběhy o našich platonických láskách i životních idolech. Prostě filmy, které musíte vidět. Naše provinilá potěšení.

Úvodní snímek Scott Pilgrim proti zbytku světa pro vás vybrala naše divadelní produkční Magda. Věčně zasněná Ramona Flowersová si v něm získá srdce Scotta Pilgrima. Ten však musí zdolat v bojovém umění všech sedm jejích příšerných bývalých. Letní kino probíhá v areálu Zlíchovského lihovaru naproti MeetFactory přes koleje.

Vstup zdarma / Free entry

​Film bude promítán v originálním znění s českými titulky. / The movie will be screened in its original version with Czech subtitles.