Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Gyula Muskovics / Tamás Páll / Viktor Szeri (HU): Phoenix

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory
Partneři
Gyula Muskovics / Tamás Páll / Viktor Szeri (HU): Phoenix

14. 2. 20:00

Ve 37. okrese byly postaveny nové továrny společnosti Foxconn. Někdejší kulturně bohaté okolí známé jako město Slunce je zastíněno chromovými mrakodrapy. Brzy bude stržen poslední klub. Gentrifikace modré zóny začala. V opuštěných prostorách azbestem zateplených domů této okrajové oblasti vzniká více a více nových míst. Pod 49. tratí je Phoenix otevřen každý týden od pondělí do pátku. Moderní systém vzduchových filtrů zadržuje škodlivé látky venku, a tak se tančící dav může v podzemním hangáru nerušeně bavit. Místo je také kvůli excelentní laboratoři a skvělému systému chodeb doporučováno těm, kteří preferují intimní styk. Phoenix nezná žádná tabu, pouze tajemství. Je bezpečným místem, kde můžete objevovat všechny možné způsoby, jakými přinést slast jak sobě, tak i ostatním.

Phoenix je dystopický noční klub představený kurátorem a umělcem Gyulem Muskovicsem, 3D umělcem a designérem her Tamásem Pállem a tanečníkem a choreografem Viktorem Szeri. Umělci zkoumají měnící se úlohu lidského těla a představu skutečného prožitku na hranici virtuální a fyzické reality. Představení probíhající v prostředí, které připomíná počítačové roleplay hry, seznamovací aplikace či stránky pro networking, se točí kolem chtíče, extáze a intimity. Phoenix je stále pokračujícím projektem, který mění svůj tvar, pohybuje se, taví a přetváří podle daného momentu a času, ve kterém se odehrává. V MeetFactory si představení zapůjčí formu decentralizované party s DJem.

Gyula Muskovics, Tamás Páll a Viktor Szeri jsou během února rezidenty Meetfactory. V rámci svého pobytu v Praze vytvoří představení PHOENIX. Jejich rezidence je podporována v rámci programu International Visegrad Fund Performing Arts Residency

Tvůrci / účinkující: Gyula Muskovics, Tamás Páll, Viktor Szeri

Skladatelé hudby / Živý DJ set:
András Molnár
The Stanley Maneuver
soundcloud.com/the-stanley-maneuver
facebook.com/thestanleymaneuver
Tamás Marquetant
soundcloud.com/ateuqram

Rezidence Gyuli Muskovicse, Tamáse Pálli and Viktora Szeri je podpořena z programu International Visegrad Fund Performing Arts Residency.

--- 

Vstup: zdarma