Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Harmony uvádí: Marcus Henriksson (SE) & Toffes Värld (SE)

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

18. 5. 23:00

Šamanský rituál se uskuteční rok po tom, co u nás klubová a warehousová noc Harmony přetransformovala do formy stejnojmenného hudebního vydavatelství. Hlavním vystupujícím je Marcus Henriksson ze Švédska, který se proslavil především působením ve skupině Minilogue. Posledních pár let, po odeznění minimalové vlny v elektronické hudbě, se vydal solovou dráhou, ve které je inspirován svojí 90’s psytrancovou minulostí, praktikováním jógy a účastí při různých šamanských obřadech. Svoje Dj sety proto staví na samplech a zvucích vycházejících z těchto kultur a praktik. Chytlavé perkuse, často obsahující timpany a bonga se během jeho vystoupení stávájí navykovými a málokomu ze sálu zaříkávače dovolí odejít.

Předskakovat mu bude také švédský Toffes Värld, člen vydavatelství Hypnus records, který je Marcusův dobrý známý z oboru, ale věnuje se hudbě pomalejší a procítěnější. Linoucí se melodie v rytmech dubového techna skandinávského dj/producera jsou pohlazením pro každou citlivou duši.

Program na hlavní i venkovní stagi doplní členové organizačního týmu Alfred Czital, Raleigh a Yan. Do kádru si tentokrát přizvali na domácí půdě velice oblíbeného PSJ. Všichni dobří lidé a přátelé hudby vítáni! Zvuk zajišťuje KV2.

Vstupné:
250 Kč před půlnoci
350 Kč po půlnoci

Pořádá Harmony. V případě dotazů se, prosím, obracejte na mmxivbooking@gmail.com​