Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Heartnoize uvádí: clipping., Yungmorpheus, Evicshen & more

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

15. 11. 20:00

Heartnoize uvádí:
🩸 Rap ztracený v digitálním šumu, minimalistické beaty i potemnělý noise.
🩸 Do Česka se po několika letech vrací experimentální rapové trio clipping., které podobně jako pro festival Le Guess Who? připravilo line-up celého pražského večera 15. listopadu 2022 v MeetFactory.
🩸 V jeho průběhu se pod kurátorským dohledem clipping. představí kromě kapely samotné také naděje ze západního pobřeží Yungmorpheus nebo noisová umělkyně Evicshen. A bude toho víc!
🩸 Hudební tvorba kalifornských hudebníků z labelu Sub Pop v roce 2020 zabodovala u fanoušků i kritiků s albem Visions of Bodies Being Burned. „S touto postmoderní horrorcorovou nahrávkou dosáhlo trio z LA něčeho, co se nepovedlo už od dob filmu Noční můra v Elm Street – vytvořit sequel, který je nejen lepší než originál, ale vytváří vlastní klasiku,“ hodnotí desku Loud and Quiet s odkazem na provázanost alba s předchozím There Existed an Addiction to Blood. Letos v červenci navíc vydala kapela nové EP CLBBNG Vol. 1, první remixové album kapely.

Zebra Katz v rámci večera nakonec nevystoupí. Vyjádření pořadatele:

Bohužel musíme potvrdit, že Zebra Katz v rámci večera clipping. curates nevystoupí. Informaci jsme se nejenom my, ale i agent dozvěděli až poté, co ji Zebra Katz psal v instagramových komentářích. Jeho koncert byl potvrzený, smlouva podepsaná a záloha na honorář zaplacená. Žádali jsme management umělce o vyjádření, proč se rozhodl stoprocentně a dlouho potvrzenou show pro české fanoušky vynechat, doteď nám žádné nepřišlo.

​Ve světle mnoha podobných rušení bez důvodu zejména v případě rapperů z USA či UK za poslední roky se bohužel nejedná o velké překvapení. I přesto, že show headlinerů večera clipping., jednoho z celosvětově nejzajímavějších uskupení experimentální rapové scény, proběhne dle plánu (společně se shows Yungmorpheus a a Evicshen), respektujeme, že někteří z vás se rozhodli zakoupit si vstupenky výhradně kvůli Zebra Katz. V tomto případě je můžete vrátit u Gooutu na adrese info@goout.cz. Věříme, že i nyní tři zveřejněná jména jsou zárukou kvalitního a neopakovatelného zážitku. O čtvrtém jménu intenzivně jednáme. Děkujeme za pochopení a děkujeme za trpělivost.

FB event

Vstupenky:
v prodeji od pondělí 25. 7. 2022 od 12:00 v sítích GoOut

Koncert pořádá Heartnoize Promotion. V případě dotazů se prosím obracejte na promotion@heartnoize.cz.