Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Homeshake (CA) + AKA Samuel (CZ)

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

1. 10. 20:00

Když jdeš sám, nikdy se neztratíš. Tak funguje Homeshake, sólový hudební projekt Petera Sagara. Za poslední roky ušel dlouhou cestu od kytarového indie-popu až po lo-fi R&B. Zhmotněním jeho hudební i životní vize a zároveň taky reflexí hořkého a tíživého životního období plného smutku a neutuchajících depresí je loňská introspektivní deska Under The Weather.

​„Byl jsem v hluboké, hluboké depresi,” vzpomíná. „Turné mě zničilo. Bylo to šílený.” Zatímco všichni se bavili, Peter byl doma, poslouchal ambient, koukal na Star Trek a psal hudbu. (Sounds familiar?) „Byla to tak trochu černá díra,“ říká. „A o tom je vlastně celé album.” Under The Weather sleduje Peterův život a depresi, která ho pohltila v roce 2019. Deska je pochmurná a náladová, nad každým synťákem a kytarou se od začátku do konce line hustá mlha. Pomalé tempo, jemné a upřímné relatable​ texty. From hopeless to hopeful. Živě v MeetFactory v sobotu 1. října.

Host:
AKA Samuel
AKA Samuel je pražská kapela pohybující na hranici indie a alternativní elektroniky. Projekt začal vznikat v Kodani a Lyonu během Samuelových studií a po delší odmlce od vydání debutového alba společně se svým bratrem Jonathanem připravili live set. Vzhledem k bubenické minulosti obou bratrů je jejich hudba silně ovlivněna výraznými rytmy a velkými dynamickými změnami. Vášeň pro vokály inspirovaná umělci jako Bon Iver, French Kiwi Juice, nebo The Antlers přináší do jednotlivých skladeb napětí a hloubku a živé vrstvení vokálových stop vytváří intenzivní atmosféru přenášející emoce obsažené i v textech. V roce 2020 AKA Samuel vydal své debutové stejnojmenné EP a během tohoto roku chystá kromě live shows i vydání několika singlů.

FB Event

Vstupenky:
390 KČ na webu MeetFactory a na GoOut.cz
500 KČ na místě 

Pořádá MeetFactory, o. p. s.