Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

HOST: Therion (SE) + Imperial Age (RU) + special guests

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

15. 3. 18:00

JEDINEČNÁ ROCKOVÁ  OPERA BELOVED ANTICHRIST  

Do Česka přichází v rámci evropského turné jedna z nejvýraznějších světových symfonických metalových kapel - švédská metalová legenda THERION.  Českému publiku představí dlouho očekávanou rockovou operu BELOVED ANTICHRIST, na které kapela v čele s jejím lídrem Christoferem Johnssonem pracovala intenzivně několik roků. Tato jedinečná rock metalová opera BELOVED ANTICHRIST je založená na příběhu Antichrista od ruského autora Vladimíra Solovieva, který žil v 19. století.
Therion, který výrazným zůsobem ovlivnil dva subžánry death a symphonic metal, netřeba zvlášť představovat. Kapela oslavuje tento rok neuveřitelných 30 let, vydala celkem 15 alb, 5 DVD a live alba a odehrála nespočetné množství koncertů skoro po celém světě. V lednu 2018 vydává tato legenda v pořadí 16. album, které se jmenuje BELOVED ANTICHRIST a v únoru vyráží na evropské turné.  

Pražský koncert bude velkým svátkem pro všechny milovníky kvalitní rockové a metalové hudby. Zároveň je tato divadelní show určená i milovníkům vážné hudby a opery.
 

Jako oficiální support se představí ruská symphonic metalová kapela IMPERIAL AGE, která představí metalovou operu The Legacy of Antlantis. Imperial age není slovenským fanouškům neznámá, protože už absolvovala s Therionom evropské turné a také se už představila v Praze s izraelskou legendou Orphaned Land. Jako speciální host se představí i německá kapela Null Positiv.
 

Vstupenky: 
https://www.predprodej.cz/cz/vstupenky/11887/therion--imperial-age--special-guests  

Line-up: 
18:00 - dveře 
18:30 - začátek show (kapela Therion bude hrát přibližně v 21:00) 
Pro konkrétnější informace kontaktujte pořadatele koncertu: patrik.jurickovic2@gmail.com - MeetFactory koncert nepořádá a tyto informace nemá.