Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

HOUSE OF PAIN

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

24. 6. 20:30

HOUSE OF PAIN OSLAVÍ SVÉ NAROZENINY V MEET FACTORYAmerická hip hopová legenda House Of Pain, která přijede 23.června na Prague City Festival, se rozhodla v naší metropoli zůstat o den déle a oslavit tu své 20.narozeniny!
Pro dějiště své narozeninové party si vybrali MeetFactory, kde se původně plánovali jen krátce zastavit. Nakonec se však rozhodli, užít si večer po svém a odehrát zde plnohodnotný 75minutový koncertní set, který sestaví speciálně pro tento den! Jak sama kapela prohlásila, v původní sestavě možná dalších 20 let koncertovat nebude a Praha je poslední zastávkou na evropském turné, což si o oslavu říká dvojnásob. Po odvolaném vystoupení Indyho & Wiche, kteří porušili úmluvu s pořadatelem, se rozhodlli vše vzít do svých rukou a slibují opravdu divoký večírek, který bude končit až k páté hodině ráno a na kterém se zřejmě od House Of Pain dočkáme nejednoho překvapení.
Zbytek programu zůstává beze změn. Večer zahájí britský šampión v beatboxu THe PETEBOX. Vítěz Radio 1 Beatboxing Champion, který vystupuje napříč kontinenty, po boku hvězd jako Grandmaster Flash, Will Smith, Pendulum, Mystery Jets, Grooverider, Tim Westwood nebo The Human League a jenž si zcela získal i desetitisícový dav na Trafalgar Square při World Free Running Championships.Co by to však bylo za mejdan, kdyby na něm chyběly „hustý rošťenky“? Po House Of Pain se proto pódia zhostí a ženský půvab doslova odhalí berlínské uskupení The TEASERETTES v jejich famózní burleskní show. Zábavnou a dekadentní parodii na striptýzové kluby – to vše představuje burleska, která dnes opět patří k populární zábavě vyhledávané (nejen muži) na obou stranách Atlantiku a která nažhaví návštěvníky MeetFactory na krásný večer a dlouhou noc. I kvůli nim platí věkové omezení a vstup striktně od 15 let.A ještě jedna dobrá zpráva závěrem – majitelé vstupenek na Prague City Festival mají do MeetFactory pochopitelně vstup zdarma! Zájemci se mohou registrovat na profilu PCF na facebooku, ale pozor, kapacita je omezená!
Držitelům vstupenek na PCF, kteří si již lístek do MeetFactory zakoupili, bude vstupné vráceno. Pro všechny ostatní zůstává platné původní vstupné – 290 Kč, vstupenky jsou k zakoupení v síti Ticketportal.
Vstupenky / Tickets: 
290 Kč na místě / on doors
zdarma s lístkem na Prague City Festival / free with Prague City Festival ticket
Start: 20:30 / 8:30 pmVíce na: www.ticketportal.czwww.cityfestival.cz a www.punxnotdead.cz www.punxnotdead.cz/novinky/67-prague-city-festival-se-rozrusta-o-dalsi-den.html