Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

I Love You Honey Bunny (CZ) + Branko's Bridge (CZ) + Hello Marcel (CZ)

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

20. 12. 18:30

Ke zhlédnutí bude také nový klip I Love You Honey Bunny ve virtuální realitě a dokument o jejich kanadské tour. Navíc vyřešíš last minute vánoční dárky nákupem triček, tašek, CDs nebo LPs +++.

I Love You Honey Bunny 
I Love You Honey Bunny je indie-pop-rocková kapela z Prahy. Svoji energickou hudbu kombinují s lehkým nádechem elektroniky. Nikdy jste nečetli žádnou práci na téma astrofyziky? Nevadí! Provedou vás základy zákonů našeho vesmíru. Jejich skladby se často zabývají i politickými a společenskými problémy, které řeší jejich generace. Charismatická čtyřka z Prahy má za sebou tour po střední Evropě, transatlantické tour v Kanadě a festivaly jako maďarský Sziget, Rock for People nebo Colours of Ostrava. Jejich očekávané debutové album Cosmic Background Radiation vyšlo v říjnu 2018 po pětileté existenci a pěti singlech. Produkovali jej bratři Dušan a Tomáš Neuwerthovi. Zároveň s albem vyšel i apokalyptický klip k jejich singlu "Lazer Queen". Na jaře 2019 vydala kapela unikátní VR živé vystoupení s pomocí nejnovější technologie virtuální reality. Toto video není jen pozvánkou do soukromí jejich zkušebny, ale zároveň vhled do intimního procesu zkoušení a vytváření hudby. V MeetFactory budou k dispozici head-sety, se kterými si budete moct tento jedinečný zážitek vyzkoušet.

Branko’s Bridge 
Mlha se na kapotě tvýho auta sráží v kapky vody, je tma a světla reflektorů tak tak osvětlujou čáru značící prostředek silnice. Měsíční světlo jen chabě osvětluje její ustaranou tvář, je ticho. Ozývají se andělský kytarový melodie, starý a voškubaný klávesy, kňouravej zpěv. Nemůžeš zadržet slzy, tak radši strhneš volant a prorážíš zábradlí. Padáte do tmy.

Hello Marcel 
Disco-punk nebo electroclash? Duo dvou kamarádů, kteří rádi trsají, nic moc neberou vážně a snaží se do toho uvrtat i všechny ostatní. “Na koncertech servírujem syrový nátrs, kde vyniknou jen ti nejlepší bokokrouti na parketu,” lákají na své vystoupení. O jejich slavném Bůčku nebo disconámluvách v podobě songu Naposled, kde se sladce vábí ,,Pojď si ještě trsnout naposled, ať jsou na tebe hrdí máma s tátou." už dobře vědí nejen v pořadu Startér na Rádiu Wave, ale také ve festivale United Islands nebo v nedočkavé Besedě u Bigbítu, na kterou si kluci letos brousí beaty. Taneční jízda s praštěně novovlnnými texty a expresivním vokálním projevem. Netrsáte? Nevadí, nudit se i tak nebudete.

Amelie Siba 
Mladá pražská písničkářka patří mezi tzv. pokojíčkové tvůrce. Své zasněné písně skládá po nocích, usazená se svou kytarou v posteli.


Line-up
19:00 dveře
19:40 Amelie Siba
20:40 Branko's Bridge
22:00 I Love You Honey Bunny + Space Crew
23:15 Hello Marcel
00:15 Lancelot & Camelot playlist

VSTUPENKY
Předprodej: 250 Kč na goout
Na místě: 350 Kč

Speciální vánoční sety: 
vstupenka + CD Cosmic Background Radiation = 500 Kč
vstupenka + LP Cosmic Background Radiation = 700 Kč
vstupenka + Space Crew pack (CD, LP, triko, taška, placka) = 1300 Kč

Pořádá I Love You Honey Bunny, v případě dotazů se obraťte na pořadatele, martin@iloveyouhoneybunny.cz.