Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

IAMX (UK)

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

22. 10. 21:00

Před nadcházejícím vydáním nového alba na jaře příštího roku, Vás IAMX zve okusit další kapitolu jejich zběsilého a zároveň zkroceného, sluchového a vizuálního útok do Meet Factory 22. Října. Můžete se těšit na další várku sexualního napětí, dravých kytar a hypnotických, provokativních textů. Dokonce možná i šanci být jedním z prvních svědků dalšího vývoje hudební trasy IAMX s několika novými písněmi jako návdavkem.

Exkluzivní show pro české fanoušky se odehraje v Meet Factory a bude obsahovat jak kousky z nového alba, tak i vylepšené verze oblíbených písní.

Známí díky géniu frontmana a kapelníka Chrise Cornera, IAMX nahromadili obstojnou řadu skalních fanoušků, kteří čekají na každý jejich krok se zatajeným dechem.

Neustále se měnící povaha Cornerovy hudební vize způsobuje, že se její nakažlivé zvuky ustavičně mění, vyvíjejí, a přeměňují, aby korespondovaly se zamyšlenými, erotickými a často sociálně politickými odstíny v jeho textech.

Písně z alba “Kiss + Swallow”, vydaného roku 2004, jako “Skin Vision” a “Sailor” se téměř okamžitě staly klasikou, aby vyvinuly nový žánr, nazývaný “Glam Noir.” Následující “The Alternative”, bylo rádiem XM zvoleno za nejlepší album roku 2007, jako vzdor repetitivnímu, předvídatelnému mainstreamu  a revolucí samo sobě bylo následné, třetí studiové album “Kingdom of Welcome Addiction” které obsahuje éterickou baladu "I Am Terrified" a duet s Imogen Heap “My Secret Friend”.

Line-up večera:
20.00 vstup do sálu, DJs
22.00 IAMX
00.00 afterparty s DJs
 
 
Předprodej lístků:http://www.ticketpro.cz http://web.ticketstream.cz http://www.eventim.cz/tickets http://www.ticketportal.cz