Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

INDIE NIGHT: MY NAME IS MUSIC (A), TOM LUNEBERGER (A), BERNARD EDER (A), THE SLOTS (CZ)

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

9. 9. 20:00

Hudební indie večírek jedinečných zahraničních objevů, většinou v absolutní české premiéře! Doprovodí je zcela exkluzivně pražská kapela The Slots v jediném svém podzimním pražském vystoupení. Uvidíte vynikající středoevropské interprety, kteří atakují mezinárodní scénu! Tentokrát i v Praze! 

Indie-popové duo My Name Is Music pochází z Vídně, kde už platí za hvězdu indie scény. Minimalistická rocková show s tou nejlepší tradicí White Stripes, Ting Tings, The Kills nebo Blood Red Shoes! Zcela bez komplexů a s výjimečnou přímočarostí strhávají publikum chytlavými songy.  Na hudebním serveru Bandzone už strhli poprask, když se okamžitě po vstupu na českou scénu dostali na pozici doporučených interpretů a okamžitě získali stovky fanoušků. Na českém území poprvé koncertovali společně s domácí kapelou Goodfellas, která jejich vynikající koncertní set doporučuje: „Jedna kytara, jeden buben, jeden činel, plus dva hlasy. Groove jako v roce šedesát a sexy songy jako nikdy!“
 

Písničkáře Toma Lüneburgera a Bernarda Edera spojuje vazba k berlínské nezávislé scéně. Hudebně se řadí po bok linie geniálních singer-songwriters Nicka Drakea, Elliotta Smitha nebo José Gonzalese! Rakouský Bernard Eder představí svůj nadcházející debut Tales from the East Side, kde se vyznává z lásky k mezinárodní hudební metropoli. Právě tam poslední dva roky skládal intenzivní folkové songy, které teď přináší v mistrovsky minimalistické produkci a jemném old-schoolovém kytarovém zvuku.
 

Stejně tak i berlíňana Toma Lüneburgera charakterizuje silný hlas, vynikající autorské songy a zvuk jedné kytary. Zkušený interpret má za sebou několik desek s kapelou Myballoon, také několik koncertních tour po Evropě a Spojených státech. Teď se ale vypravuje na zcela novou hudební dráhu s debutovým sólovým albem Good Intensions. „K čertu se všemi dobrými úmysly! Nepotřebuju vědět, co bude zítra. Potřebuju jen kráčet kupředu se vztyčenou hlavou“, charakterizuje dnes svůj přímočarý přístup jeden z předních berlínských písničkářů.
 
Večer zakončí skvělá pražská indie-rocková kapela The Slots. Dva roky uplynulo od vydání vynikající desky Plastic Culture, která vyniká hladkým a vyzrálým kytarovým zvukem. „Významně lepší, než průměrná česká kytarová produkce. Akustika, indie, melancholie. Přívětivá, univerzální a vkusná,“ píše magazín Musicserver. Kapela kloubí syrové rockové polohy s tesknými baladami. Na Indie Night vystoupí v jediném exkluzivním pražském vystoupení tohoto podzimu! 

více info na:
http://www.myspace.com/bernhardederhttp://
www.myspace.com/tomlueneburger
http://
www.bandzone.cz/mynameismusic
http://
www.myspace.com/theslotsmusic


Předprodej v sítích TicketproTicketportalTicketstream: 140 Kč, na místě: 200 Kč