Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

IVVVO (PT) + We Will Fail (PL) + Kaitlyn Aurelia Smith (US)

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory
Partneři
IVVVO (PT) + We Will Fail (PL) + Kaitlyn Aurelia Smith (US)IVVVO (PT) + We Will Fail (PL) + Kaitlyn Aurelia Smith (US)

14. 4. 19:00

Tento večer je součástí akce Veřejný dům.

VSTUP ZDARMA


IVVVO (PT)

IVVVO je hudebník a spoluzakladatel lisabonského labelu Terrain Ahead. Jeho nahrávky, které představují minimalistickou fúzí éterického techna a přízračné elektroniky, vycházejí u řady labelů včetně moun10, Opal Tapes, Public Information nebo Fourth Wave. Česká premiéra.
https://soundcloud.com/ivvvo
 

We Will Fail (PL)

We Will Fail je projekt ve Varšavě narozené hudebnice Aleksandry Grünholz, která v roce 2014 debutovala skvěle hodnoceným dvojdílným albem Verstorung (MonotypeRec.). Hudba, kterou We Will Fail produkuje, může asociovat techno a klubovou scénu, podle její autorky je mnohem více určená k poslechu než k tanci. Aleksandra Grünholz vystupovala v Londýně, Berlíně, Malmö nebo Budapešti a se svými sety sklidila úspěch na takových festivalech, jako jsou CTM a Unsound. V letošním roce jí u MonotypeRec. vyjde nové album Hand That Heals/Hand That Bites. Česká premiéra. 
https://soundcloud.com/wewillfail

Kaitlyn Aurelia Smith (US)
Kaitlyn Aurelia Smith vystudovala kompozici a zvukové inženýrství na Berklee College of Music, kde se nejprve zaměřovala na svůj vlastní hlas, jako primární hudební instrument, aby pak plynule přešla ke studiu klasické kytary a klavíru. Po absolutoriu založila vlastní indie-folkovou kapelu Ever Isles a pustila se do experimentování s umělým zvukem na synthetizéru Buchla 100. Okouzlení jeho možnostmi přenesla také na svoje debutové album EARS, které vyjde v dubnu na labelu Western Vinyl. Česká premiéra.
https://soundcloud.com/western_vinyl/kaitlyn-aurelia-smith


Vystoupení IVVVO a We Will Fail jsou součástí platformy SHAPE 2016, která byla podpořena programem Kreativní Evropa Evropské unie.