Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Jarní blešákzrušeno / cancelled

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

15. 3. 12:00 - 17:00

Milí fanoušci, musíme vás informovat, že Jarní blešák se vzhledem k Mimořádnému opatření Ministerstva zdravotnictví ruší.
Prodejci budou informováni emailem. Další termín blešáku bude zveřejněn v brzké domě, sledujte náš Facebook a web.
Děkujeme za pochopení.


V neděli 15. března bude jedinečná možnost provětrat po zimě svůj šatník a pořídit si do něj nové kousky aneb tradiční jarní blešák opět ve smíchovské továrně. Secondhandové oblečení a doplňky se tentokrát pokusíme doplnit i o další věci, nedílnou součástí budou stánky s jídlem, DJ, workshop v galerii a dá-li počasí tak i posezení venku na zahrádce s výhledem na projíždějící koleje. Už aby to bylo! 

 

Chcete na blešáku prodávat? 

  • Na kontaktní email fleamarket@meetfactory.cz pošlete informace o tom, co za zboží chcete prodávat, včetně pár fotografií.
  • Podmínkou je, že se jedná o secondhandové zboží.
  • Prodávat můžete oblečení, obuv, doplňky, ale hledáme také prodejce vinylů, nádobí, bytových doplňků, obrazů a plakátů apod.
  • Pokud o vaši nabídku budeme mít zájem, dáme vám co nejdříve vědět a pošleme další informace ohledně vaší účasti na blešáku. 
  • Každý prodejce může mít pouze jeden stojan na oblečení. 
  • Cena za prodejní místo: 350 Kč, poplatek za vlastní stojan na oblečení: 50 Kč; stojan na oblečení pronajímáme za poplatek 100 Kč - pokud máte zájem, napište to do emailu - je jich omezený počet


Kontakt: Magda Brožíková, fleamarket@meetfactory.cz