Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Katarzia (SK)| Přesunuto z Fuchsu

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

16. 12. 19:30

Koncert se přesouvá z původního termínu 1. 12. v klubu Fuchs2 do MeetFactory. Vstupenky na původní termín zůstávají v platnosti. S Katarzií bohužel nevystoupí předkapela Tolstoys.

Čtvrteční koncert zahájíme o něco dřív než bylo původně v plánu. Dorazte do MeetFactory už na půl osmou a nenechte si ujít diskuzi nejen s Katarínou, ale s celým týmem včetně choerografky Kristíny Tukan, scénografky Terez Bartůňkové i producenta Jonatána Pastirčáka. Hovořit budeme nejen o nové desce, kterou Katarzia vydává den po koncertu, ale také o konceptu show k albu Celibát, o tom, jak vznikají písničky a jak funguje spolupráce mezi hudebníkem, producentem, choerografem a scénografem.

Katarzia je slovenská zpěvačka, textařka a producentka žijící v Praze. Osobitou tvůrčí trajektorii započala skoro folkově laděným debutem Generácia Y (2013). Na druhém albu Agnostika (2016) se nechala inspirovat subtilní elektronikou a v okouzlujícím míchání organických a elektronických vlivů pokračovala na třetí desce Antigona (2018) i na té poslední s názvem Celibát (2020). Touha posouvat svojí mnohdy angažovanou hudbu dál a obohacovat jí o další dramatické komponenty jí dovedla až ke komplexnímu hudebně-vizuálnímu zážitku, který krom hudby samotné dotváří i speciální light design Terezy Bartůňkové a choreografie Kristíny Tukan. (— původní text ke koncertu od Fuchs2)

Koncert proběhne za dodržení všech aktuálních protiepidemických nařízení, v režimu na sezení. Kapacita je omezená. Návštěvníky prosíme o nošení respirátoru po celou dobu akce a prokázání potvrzení o:
- prodělání laboratorně potrvzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem návštěvy koncertu, 
- nebo aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní.

Vstupenky:
300 KČ na www.meetfactory.cz
300 KČ (+ případné poplatky) v jiných předprodejích
350 KČ na místě

Předprodeje:
GoOut a www.meetfactory.cz

Pořádá MeetFactory, o. p. s.