Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Kitchen Dialogues - Bed & Breakfast

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

18. 6. - 28. 6. 2015

Bed & breakfast je nový projekt, který připravujeme v rámci širšího projektu Kitchen dialogues. Půjde o událost, která se bude konat od 17. do 28.6.2015 v MeetFactory, centru pro současné umění, v kooperaci s festivalem Pražské Quadriennale 2015. 

Během každého dne bude mít 12 účastníků možnost přespat a dát si snídani v 2.patře MeetFactory, ve studiu o sto metrech čtverečních, kde postavíme moduly/malé obýváky zrecyklováním již dříve využitého dřeva a to tak aby šlo o příjemné, unikátní moduly, s přihlédnutím na veškeré současné potřeby uživatele. Každý návštěvník bude moci strávit v našem studiu maximálně dvě noci, aby jsme dali možnost zapojit se více zájemcům.

Ráno budeme servírovat vynikající domácí snídani, která se bude skládat z přebytečných potravin,které produkuje dnešní potravinářský průmysl.

Našim cílem je, aby mohl každý účastník prožít námi vytvořený ekosystém, mimo konzumní společnost a to bezplatně.

Aby se člověk mohl zúčastnit musí se pouze registrovat přes rezervační systém: http://kitchendialogues.com/make-a-reservation/booking/.
Při rezervaci místa budete požádáni o zaplacení 20 eur za noc, jako vratný deposit.

Kitchen dialogues fungují již několik let jako stagionový projekt, během kterého již došl k různorodým sociálním interakcím a gastronomickým událostem, které slouží jako spojující prostředek. Každé uvedení se zaměřuje na negativní konsekvence nadbytečné produkce potravin v obmněněných formátech, od vytvoření dočasné pop-up restaurace v rámci soukromého bytu po příležitostné projekty, jakým bylo vytvoření mobilní kuchyně.

Projekt Bed and breakfast je podpořen centrem pro současné umění MeetFactory, Billedkunstnernes Vederlagsfond a Institutem Cervantes.