Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Koncert o ničem

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

1. 5. 20:00

Otevřete s námi MeetFactory?
Jít slunečným dnem až ke staré továrně, na které visí dvě obrovská červená auta. Dát si na zahrádce kafe nebo maté, projít výstavu současného umění, potkat známé i neznámé, večer zajít na divadlo nebo koncert kapely, která zde hraje poprvé. Tohle byla ještě donedávna MeetFactory.

Tak jako jiné „kulturáky“, i my jsme byli nuceni dočasně zhasnout a odejít. Na dobu neurčitou jsme zastavili veškerý program – koncerty, divadelní inscenace, výstavy, umělecké rezidence. I navzdory tomu nadále pracujeme a připravujeme pro vás další akce.
Přesouváme koncerty na nové termíny, zkoušíme nové inscenace, kurátorky galerií chystají nový výstavní projekt Jiné poznání, hledáme, jak zůstat největším mezinárodním rezidenčním centrem v ČR.
Smíchovská továrna se za ta léta rozrostla. Jen za březen jsme prodělali víc než milion korun, každým dnem suma stoupá, ale příjmy ze vstupného zůstávají na nule. Od začátku existence je tohle největší krize, kterou procházíme.

My se ale nevzdáváme, chceme fungovat dál, chceme dál dělat kulturu pro vás. Proto vás prosíme o pomoc. Kupte si „Vstupenku na nic“ a podpořte naší existenci, naše techniky, produkční, kurátory, barmany a další zaměstnance v této nelehké době.
Hned, jak to bude možné, vám nabídneme další akce, u kterých se budeme společně bavit.

Děkujeme a těšíme se, až se znovu potkáme u kolejí!

Vaše MeetFactory

Wash your hands, wear the mask, keep art in your heart.
#jedemedal #supportculture