Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Letní kino Zeď: Ninjababy

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

5. 7. 21:30

Astronautka, lesnice, autorka komiksů. Mladá Rakel má spoustu plánů, jen ne stát se matkou…

Hluboké a zároveň opravdu vtipné filmy se v české distribuci vidí málokdy, a Ninjababy je bezesporu jedním z nich. Když třiadvacetiletá Rakel příliš pozdě po nepříliš romantickém vztahu na jednu noc zjistí, že je v šestém měsíci těhotenství, její svět se obrátí vzhůru nohama. K tomu všemu se znenadání objeví Ninjababy, animovaná postava, která bezmezně trvá na tom, že Rakel udělá z každodenního života peklo. Vyleze z jejího zápisníku, skočí do jejího šálku s čajem a neustále jí připomíná, jak hrozná osoba je.
 

Ninjababy
Komedie / Drama
Norsko, 2021, 103 min

Vstup zdarma 👁 Free Entry 

české & anglické titulky / Czech & English subtitles


Jubilejní desátá edice letního kina ve smíchovské továrně se vrací na stěnu bývalé Galerie Zeď. Letošní filmový program byl sestaven pod dramaturgickou taktovkou Jana Jílka, programového ředitele Asociace českých filmových klubů a Letní filmové školy v Uherském Hradišti.

​Co mají společného padlá jeptiška Benedetta, anarchistické duo Marie a Marie, Lady Di, hvězda virtuálního světa Belle či laskavá Amelie z pařížské čtvrti Montmartre? Jsou to ženy s velkým Ž, ženy s epickými příběhy, filmové hrdinky par excellence a také naše průvodkyně letošním Letním kinem Zeď v MeetFactory. „Společně budeme obdivovat ženskou energii, ostrovtip, něhu a bezmeznou sílu a na konci všichni do jednoho hrdě zvoláme: I'm a woman, baby!