Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Letní kino Zeď: Šíleně šťastná

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

17. 8. 21:00

Tragikomedie o normálním přátelství dvou šílených žen v šíleném světě plném normálních lidí. Bájivá lhářka Beatrice a potetovaná introvertka Donatella se spřátelí v jedné italské psychiatrické klinice. Pouto mezi nimi je tak silné, že se stane hybnou energií společného útěku a bláznivé cesty do vlastní minulosti a zákoutí jejich duší…

Šíleně šťastná
Komedie / Drama / Road movie
Itálie / Francie, 2016, 116 min

Vstup zdarma 🤝 Free Entry 


Jubilejní desátá edice letního kina ve smíchovské továrně se vrací na stěnu bývalé Galerie Zeď. Letošní filmový program byl sestaven pod dramaturgickou taktovkou Jana Jílka, programového ředitele Asociace českých filmových klubů a Letní filmové školy v Uherském Hradišti.

​Co mají společného padlá jeptiška Benedetta, anarchistické duo Marie a Marie, Lady Di, hvězda virtuálního světa Belle či laskavá Amelie z pařížské čtvrti Montmartre? Jsou to ženy s velkým Ž, ženy s epickými příběhy, filmové hrdinky par excellence a také naše průvodkyně letošním Letním kinem Zeď v MeetFactory. „Společně budeme obdivovat ženskou energii, ostrovtip, něhu a bezmeznou sílu a na konci všichni do jednoho hrdě zvoláme: I'm a woman, baby!