Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Live Nation uvádí: Iamddb (UK)Zrušeno

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

23. 3. 20:00

Pražský koncert IAMDDB zrušen!
IAMDDB se rozhodla přesunout celé své koncertní turné z března na listopad a Česká republika se, bohužel, na seznam nových evropských termínů, z produkčních a logistických důvodů, nedostala.

Vstupenky na pražský koncert, který se měl uskutečnit 23. března v klubu MeetFactory, lze vracet od tohoto okamžiku v místě jejich zakoupení.
Jménem zpěvačky se omlouváme za komplikace a děkujeme za pochopení.

 

Hrdá obyvatelka Manchesteru a výrazná tvář britského hip hopu posledních let, zpěvačka IAMDDB, dnes krom vydání nového singlu „Famous“ oznámila i evropské turné čítající 23 koncertních zastávek.  V Meet Factory se tato třiadvacetiletá rapperka s portugalskými kořeny, která je schopná kombinovat trap s jazzovými vlivy, zastaví 23. března 2020.
 
IAMDDB, která je ve svém uměleckém přístupu revoluční, i nadále posunuje hudební hranice svým silným zaujetím pro hip-hop, trap a jazz. Díky tomu dosáhla již nejednoho komerčního úspěchu. Na její tvorbu pějí chválu přední světové hudební magazíny a weby, prestižní Forbes ji zařadil do třicítky nejvlivnějších evropských umělců pod 30 let a samotná Lauryn Hill si ji v roce 2018 vybrala jako support na své turné. IAMDDB je ve své tvorbě je naprosto syrová a osobní a v roce 2020 se konečně chystá vydat své debutové album. Nový rok tak slibuje novou kapitolu pro tuto mnohostrannou zpěvačku a skladatelku.

Pořádá Live Natiion, v případě dotazů se obracejte na promotion@echopromotion.cz