Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

LONGBOARD SALON

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

24. 5. 11:00

Největší prodejní a výstavní nabídka longboardů v ČR s velkou plochou na volné ježdění, bohatým občerstvením, dalším programem i soutěží v Hippie Jumpu a Dancingu. TOMBOLA, BAZAR, GARAGE a více všeho spojeného s longboardingem. 

Po skončení LONGBOARD SALONU po 19.00 hod proběhne na místě první SALON AFTERPARTY do pozdních nočních hodin, jejíž součástí bude LB-MOVIE night - promítání toho nejlepšího z tuzemského a světového longboardingu.

Letošní jarní LONGBOARD SALON bude mít i novou soutěžní stránku - DANCING a HIPPIE JUMP CONTEST o věcné ceny od partnerů salonu. Ukažte Vaše cviky, triky a velké hity a vyhrajte to nejlepší na trhu! 

Na místě bude připraveno TEST CENTRUM toho nejlepšího v Čechách. Pokud chcete zkusit začít jezdit nebo hledáte tipy ohledně toho nejnovějšího na trhu, tak nemůžete chybět na letošním jarním LONGBOARD SALONU! 

BAZAR - máte doma starší desku, kolečka anebo další díly ? Chcete nakoupit na začátek co nejlevněji ? Pokud ano, tak na místě bude možnost prodávat i nakupovat Vaše individuální longboardy i díly. 

Říká se, že Češi mají zlaté ručičky a rozhodně je to pravda. Na místě bude také LONGBOARD GARAGE soutěž o nejlepší český longboard BEST LONG CZ od českých longboard dílen a výrobců.

VSTUP ZDARMA a lístky do MEGA-TOMBOLY budou za 50,-Kč, výstavní poplatek za prodej na BAZARU 50,-Kč   

Více informací:
www.longboardshop.cz
www.longboard.cz
www.one15.cz