Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Marta Del Grandi + Salto With Love

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

6. 3. 20:00

Tvorba Marty Del Grandi je jako dobrodružná epopej, v níž objevování vnitřního světa nese důležitost úměrnou zkoumání toho, čím je zvenčí obklopen. Původně jazzová vokalistka, Del Grandi nyní putuje svou vlastní jedinečnou cestou, na níž čerpá inspiraci z cest po Číně a Nepálu, lynchovského éterismu i dramatických soundtracků Ennia Morriconeho nebo west coast zvuku 60. let. Její debut Until We Fossilize, vydaný na Fire Records, je rozplétáním času a vzdáleností; dechberoucí cestou z pevninské Evropy na Dálný východ a zase zpět. It’s modern and ancestral at the same time.

Bucolic yet often emotionally complex, her songwriting – patching electronic synths against ambient elements, with a touch of modern classical – seems to tap into areas that go beyond words. (— Clash Magazine)

Host:

Salto With Love
Za projektem Salto With Love stojí písničkářka, herečka a tanečnice Anežka Kalivodová, která tvoří především ve stylu bedroom country. Její debut Love me in Volvo jsou písničky do auta, soundrack k obyčejnému dni či jízdě. Anežka je duší romantik i sígr, věří v sílu imaginace a to se propisuje do jejích textů a melodií.


Vstupenky:
290 KČ na webu MeetFactory a v síti GoOut
350 KČ na místě 

Před návštěvou MeetFactory doporučujeme náhlédnout do sekce Informace pro návštěvníky.