Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

MEET THE BEAT: DJS FRED V (UK), GRAFIX (UK), IKE (PL), MC MYSTIC (PL) + SHADOWBOX CREW

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

3. 9. 20:00

Již v pátek 3. září se uskuteční drumanbassová párty s názvem MEET THE BEAT. Jako headlineři vystoupí nezapomenutelní DJ´s FRED V a GRAFIX z Velké Británie a DJ IKE z Polska, českou scénu bude reprezentovat část Shadowbox crew ve složení 2k, Nitrous a Sweg. Nebude chybět ani mc, konkrétně Mc Mystic z Polska, který se nám představí spolu s DJ IKEM. Takže si nenechejte ujít kvalitní zvuk, světelnou show, projekci, zkrátka mejdan jak má být. Vzhledem k tomu, že program JoyRide končí ve večerních hodinách, navazujeme s after party tak, aby návštěvníci, kteří se budou z akce přesouvat, stihli veškerý program, který pro ně MeetFactory připravuje.

Duo Fred V a Grafix z Velké Británie se stalo jedním z nejžhavějších uhlíků na scéně liquid Drum & Bass. Jejich živé šumivé liquid mixy již sklidily ohlas díky vlnám nejednoho britského rádia.

Fred V je jedním z nepřehlédnutelných mladých britských Drumandbass DJs. V pouhých 20 letech má již Fred podporu od předních DJs, jako je Grooverider  (BBC Radio 1), Danny Byrd (Hospital Records), Netsky, Mutated Forms, KG, Nerm and D:Code (BBC Radio 1/Asian Network) nebo Crissy Criss (BBC 1Xtra). Fred připravuje další remixy na labelech jako Talkin Beatz, Ape Music, All Street recordings a Bassdrive Tune a vůbec nehodlá zpomalovat! Série koncertů mu navíc vynesla nominaci v kategorii „Best Southwest DJ at the 2009 Southwest Drum & Bass Awards“.

Grafix pochází z Exeteru v britském Devonu, studuje hudební produkci na Bath Spa University a hraje Drumandbass již několik let. Jeho pověst uznávaného DJ nové generace roste každým dnem. Grafixe hrají rádia ráda, především Crissy Criss (BBC 1xtra), Nerm & D:Code (BBC radio 1/asian network) nebo Danny Byrd, Distorted Minds, Brookes Brothers, Netsky & Mutated Forms. Tento rok vydal několik setů u labelů Talkin' Beatz a Pristine Records.

DJ Ike, přední polský DJ, spolupracoval na více než 70 albech a účastnil se několika DJ battles, díky nimž získal respekt na evropské DJské scéně. Hraje hip hop a drumandbass na festivalech a v klubech v Evropě i ve světě, často ve spolupráci s domácími i mezinárodními DJs a producenty.

Český drumandbass bude na večírku reprezentovat Shadowbox crew. Crew dnes čítá více než dvě desítky lidí, kteří se aktivně zajímají o hudbu. Upozorňují na nové drumandbass trendy i další spřízněné styly a jsou častými hosty většiny velkých domácích akcí.

2K a Sweg hrají již přes deset let ve stylu drumandbass. Nitrous hraje od roku 1998, v jeho setech najdete širkou paletu všech poloh junglu, od hospitalu až po hardware. 
 
Vstupenky v předprodeji v sítích TicketproTicketportalTicketstream: 140 Kč. Na místě: 190 Kč