Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

MeetFactory uvádí: Elektro Guzzi (AT) + Holy (CZ)

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

25. 1. 20:30

Elektro Guzzi vznikli v Rakousku v roce 2010 ve složení Jakob Schneidewind a Bernhardové Breuer a Hammer. Ovlivněni detroitským technem (Jeff Mills, Carl Craig) započali svojí originální fúzi eponymní prvotinou vydanou u berlínského labelu Macro. V dalším roce jí následovala dvojice studiových alb Parquet a Live P.A. Zatím poslední nahrávka Circling Above vyšla vloni, poprvé u londýnského labelu The Tapeworm, kde mimo jiné vydává i krajan Fenesz nebo Philip Jeck. Circling Above vyšla ve formátu kazety v limitované edici, takže jde spíše o záležitost pro skalní fanoušky a kazetové fetišisty v jednom. Vedle dlouhohrajících alb vyšlo v průběhu tvůrčí nadprodukce ještě několik singlů a zejména trojlístek EP - Extrakt (2011), Allegro (2012) a Cashmere (2013).

Zmiňovaný koncertní zářez na slovutném festivalu progresivních trendů Sónar není zdaleka jediným koncertním úspěchem trojice. Objevili se třeba na pódiích neméně slovutných festivalů Roskilde, Melt! nebo Wilsonic.   Vedle Elektro Guzzi se pánové kreativně vyjadřují ještě v několika vedlejších projektech (noiserockoví Tumido, experimentálně hiphopoví Metalycee) leč prim hrají pořád Elektro Guzzi, což je s úctou ke všem jmenovaným a dalším nejmenovaným levobočkům jedině dobře, protože známky vybrané lahůdky pro fajnšmekry servírují hlavně pod hlavičkou Elektro Guzzi.

Večer otevře benjamínek domácí scény Šimon Holý a.k.a. HOLY, který těsně před koncem loňského roku vydal debutové album nazvané 'T'.

Vstupné:
250 Kč + poplatky v předprodejích / + fees in presale
350 Kč na místě / on door

Předprodeje:
Ticketportal, Ticketpro & Ticketstream.

Videa:
http://www.youtube.com/watch?v=iWviLy1BiCs
http://www.youtube.com/watch?v=tQ8hz-1skUg
http://www.youtube.com/watch?v=vyWC4F7Gg5E   

Více informací:
http://www.elektroguzzi.net 
http://iamholy.bandcamp.com

Děkujeme za podporu Rakouskému kulturnímu foru