Instagram

Kudy k nám


MeetFactory, o. p. s.
Ke Sklárně 3213/15
150 00 Praha 5

GPS souřadnice:
50.053653
14.408441

Otevírací doba:
13:00 do 20:00 + dle večerního programu

Mezi osobním a kolektivním manifestem - worskhop COI

Ke Sklárně 3213/15, Praha MeetFactory

15. 12. 14:00 - 17:00

Pro umělce a umělecké směry a školy je typické, že si vytváří svůj vlastní manifest. Text, který definuje jejich záměr a cíle, není pouze sledem slov, ale literárním dílem. Můžeme ho najít u Futuristů, dadaistů, hnutí Fluxus, situacionistů, kubistů a dalších uměleckých skupin i jednotlivých umělců, architektů, tanečníků a filmařů. Aktuální výstavou v prostorách MeetFactory se k této tradici připojila i třída interpretů - těch, kteří pracují s obsahem textů a obrazů a snaží se zprostředkovat jejich význam, spekulovat o jejich místě v rámci naší sdílené historie.

I když žijeme v době relativního klidu a bezpečí i tak naše společnost neustále čelí novým výzvám. Mělo by být našim úkolem definovat jak naše osobní cíle a vize a tyto spojit v jeden společný cíl, který nám pomůźe odhalit a definovat to, co je pro nás důležité ne jenom na individuální úrovni, ale právě na té kolektivní. 

Doražte do MeetFactory a zapojte se do našeho workshopu, který je koncipovaný jako otevřená dílna, kde jsou pro účastníky připravené 3 aktivity.
 

Je vhodný pro děti a dospělé od 10 let.
Vstup zdarma 

Workshop probíhá ve stejné době jako Zimní blešák - doporučujeme obě akce spojit.